Edebiyat

Kapak Kızı PDF İndir

Kapak Kızı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Kapak Kızı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Kapak Kızı kitabı Ayfer Tunç (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 264 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Kapak Kızı kitabı Can Yayınları aracılığıyla 5 Ocak 2005 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Kapak Kızı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750747046
  • ISBN-13 numarası: 978-9750747045

Kapak Kızı Kısa Özeti

İyi aile evladı olunca yanmadan öğreniyorsunuz alevden uzak durmayı. Ama hiç olmazsa bir defa yanmak lazım.Karlı bir kış gününde, İstanbul’dan Ankara’ya giden trenin yemekli vagonunda, birbirlerinin kesişen yollarından habersiz üç yabancının aklını “Ayın Kızı Şebnem”in bir dergiye verdiği çıplak pozlar meşgul eder. Kar sebebiyle trenin yolda kalmış olduğu bu uzun ve gerilimli seyahat esnasında üç yabancının zihinlerinden geçenler ve aralarındaki konuşmalar, mübarek ailenin dış kabuğunun ne kadar sağlam, içinin ne kadar çürük bulunduğunu gösterir. Şebnem’in fotoğrafları radyocu Selda ve bankacı Ersin için hayatlarını altüst eden bir travma olurken yemekli vagonun garsonu Bünyamin’i de yaşam karşısında sınava çeker. Ama her insanın sınıfta kalmış olduğu bu sınavın aslolan başarısız olanı kimdir?Kapak Kızı’nda bu üç yabancının yargıladıkları yada arzuladıkları Şebnem laf almaz.Ayfer Tunç’un 2010’da piyasaya sürülen Yeşil Peri Gecesi isimli romanında laf sırası Şebnem’e gelecek ve Şebnem kimin daha çıplak, kimin daha değersiz, kimin daha ikiyüzlü ve acımasız bulunduğunu gösterecektir.Kapak Kızı, mübarek ailenin çürüttüğü düşmüş bir kadının hangi zihinlerde iyi mi doğurduğunu anlatıyor.

Kapak Kızı PDF İndir

Kapak Kızı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Kapak Kızı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Kapak Kızı Epub indirmek için tıklayınız.

Kapak Kızı İnceleme Videosu

Kapak Kızı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: