Edebiyat

Kahve Soğumadan Önce PDF İndir

Kahve Soğumadan Önce PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Kahve Soğumadan Önce kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Kahve Soğumadan Önce kitabı Toshikazu Kawaguchi (Asıl Yazar), Şebnem Tansu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 200 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Kahve Soğumadan Önce kitabı Epsilon Yayınları aracılığıyla 2 Haziran 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Kahve Soğumadan Önce ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6051738959
  • ISBN-13 numarası: 978-6051738956

Kahve Soğumadan Önce Kısa Özeti

Zamanda seyahat edebilseydiniz neyi değiştirirdiniz?Kimi son bir defa görmek isterdiniz?Tokyo’nun ara sokaklarından birinde, ziyaretçilerine özenle demlenen kahvelerini sunan yüz senelik bir kafe bulunur. Yılın en sıcak gününde bile serin kalmayı başaran, yalnızca dikkatli gözlerin seçebileceği, bodrum katındaki minik bir kafe… Öyle minik ki üç masa ve altı iskemle ile mekan baştan başa doluyor. Duvarda ise her biri ayrı bir tarihi yayınlayan üç saat asılı. Etrafınıza bakındığınızda en hafifçe tabirle “sıradan” olarak niteleyeceğiniz bu zeminin rahatlıkla tahmin edilemeyecek bir hizmeti daha var: Zamanda seyahat.Ancak bu, çok da rahat değil. Öncelikle belli bir sandalyeye oturmanız gerekiyor ki o, günde ancak bir defa masadan uzaklaşıp kısa vakit sonrasında geri dönen bir hayalete rezerve edilmiş durumda. Eğer oturmayı başarırsanız süreniz dolana kadar sandalyeden kalkamaz, kafeyi terk edemezsiniz. Bir defa daha görmeyi umut ettiğiniz ferdin daha ilkin bu kafeyi ziyaret etmiş olması gerekliliği ve geçmiş yahut geleceği hiç değiştiremeyeceğiniz hakikatı de cabası… Ama hepsinden önemlisi, kahve soğumadan ilkin geri geri dönmek mecburiyetinde oluşunuz.Ne geçmişe ne de bugüne ilişik olan bir hayalete dönüşmek istemiyorsanız duvardaki antika saatlerin sesine kulak verin: “Tik-tak, tik-tak, kahve birazdan soğuyacak!”

Kahve Soğumadan Önce PDF İndir

Kahve Soğumadan Önce pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Kahve Soğumadan Önce PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Kahve Soğumadan Önce Epub indirmek için tıklayınız.

Kahve Soğumadan Önce İnceleme Videosu

Kahve Soğumadan Önce pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d