Edebiyat

Kadınlar Ülkesi PDF İndir

Kadınlar Ülkesi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Kadınlar Ülkesi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Kadınlar Ülkesi kitabı Charlotte Perkins Gilman (Asıl Yazar), Sevda Deniz Karali (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 216 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Kadınlar Ülkesi kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 9 Ocak 2018 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Kadınlar Ülkesi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053758728
  • ISBN-13 numarası: 978-6053758723

Kadınlar Ülkesi Kısa Özeti

“Kadınlar Ülkesi bayanların neler yapabileceğini incelik ve zarafetle anlatan, gülümseten bir ütopya.”−Marge Piercy”Altın Çağ bilimkurgularının tadını veren ve günümüzde hala geçerliliğini korumuş olan bir eser.”−Joanna RussCharlotte Perkins Gilman yaşamış olduğu devrin kabul edilen hümanistlerinden ve hanım hakları savunucularından biri olmasının yanında feminist edebiyatın en mühim erken devre temsilcilerinden. Yazıldıktan ortalama 65 yıl sonrasında kitap formatında yayımlanabilen Kadınlar Ülkesi ise feminist ütopyanın ilk örneklerinden.Birinci Dünya Savaşı’nın arifesinde üç Amerikalı adam pek fazla adamın bulunmadığı, ücra bir yerde, tamamen bayanlardan oluşan bir topluluğa muadil gelir. Gözlerine inanamayan kaşifler bu topraklarda adamların de olması gerektiğine dair inançlarıyla araştırmalarına başlar.Çok geçmeden bu esrarlı ülke ile alakalı gerçekler tek tek açığa çıksa da misafirlerin merakı giderilmenin aksine daha da artar ve Kadınlar Ülkesi’nin idare biçiminden inançlarına, kültüründen ekonomisine ve hatta anneliğe kadar pek oldukca mevzuda malumat sahibi olmaya ve sosyal cinsiyet rollerini sorgulamaya başlarlar.Toplumsal roller cinsiyete bakılırsa belirlenebilir mi? Kadınlık ve erkeklik değişmez kavramlar mıdır?Kadınlar Ülkesi, ataerkilliğe verilmiş şakacı bir yanıt.

Kadınlar Ülkesi PDF İndir

Kadınlar Ülkesi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Kadınlar Ülkesi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Kadınlar Ülkesi Epub indirmek için tıklayınız.

Kadınlar Ülkesi İnceleme Videosu

Kadınlar Ülkesi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d