Edebiyat

Japon Balığı Kargaşası PDF İndir

Japon Balığı Kargaşası PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Japon Balığı Kargaşası kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Japon Balığı Kargaşası kitabı Kanoko Okamoto (Asıl Yazar), Esmanur Yiğit (Kitabı Çeviren), Esranur Yiğit (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 136 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Japon Balığı Kargaşası kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 5 Ağustos 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Japon Balığı Kargaşası ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 625832715X
  • ISBN-13 numarası: 978-6258327151

Japon Balığı Kargaşası Kısa Özeti

“Hepimizin işleri ters gidiyor ve üzgünüz. Bazı şeylere sahibiz fakat hep bir şeyler eksik… Bir de hepimiz yalnız.”II. Dünya Savaşı öncesi Japonya’sındaki ilk hanım yazarlardan, Tanizaki ve Kavabata benzer biçimde adlardan etkilenen Kanoko Okamoto eserlerinde devrin toplumsal hayatını ve saplantılı ilişkilerini feminist bir bakış açısıyla kaleme aldı ve Japon feminist edebiyat geleneğinin öncülerinden biri oldu.İlk kısa roman “Japon Balığı Kargaşası”nda alt sınıftan, Japon balığı yetiştiriciliğiyle uğraşan Mataiçi, saplantılı biçimde aşka düştüğü Masako’nun güzelliğine yakın bir canlı yaratmak için çaresizce “mükemmel” Japon balığını üretmeye çalışır. İkinci kısa roman “Yemek İblisi”nde varlıklı bir aile, kızlarına yiyecek yapmayı öğretmesi için yakışıklı bir şefi işe alır. Eğitimsiz ve fakir bir genç olan Betsuşiro’nun arzusu, dahil olduğu bu yeni ortamda hürmet görmek ve yiyecek sanatının “ustası” olarak anılmaktır.

Japon Balığı Kargaşası PDF İndir

Japon Balığı Kargaşası pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Japon Balığı Kargaşası PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Japon Balığı Kargaşası Epub indirmek için tıklayınız.

Japon Balığı Kargaşası İnceleme Videosu

Japon Balığı Kargaşası pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: