Edebiyat

Jane Eyre PDF İndir

Jane Eyre PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Jane Eyre kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Jane Eyre kitabı Charlotte Bronte (Asıl Yazar), Nihal Yeğinobalı (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 632 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Jane Eyre kitabı Can Yayınları aracılığıyla 1 Ağustos 2007 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Jane Eyre ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 975073887X
  • ISBN-13 numarası: 978-9750738876

Jane Eyre Kısa Özeti

Küçük yaşta öksüz kalan Jane Eyre, kendisini hiç bir vakit sevmeyen sadece kocasının vasiyeti üstüne bakımını üstüne alan yengesiyle zor bir ömür sürmektedir. Katı kurallarla yönetilen bir yatılı okula gönderilince, bu defa yaşamın başka zorluklarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Okulda geçirdiği on senenin peşinden öğretmen olarak mezun olur. Edward Rochester’ın malikanesinde mürebbiye olarak iş bulur. Evin esrarlı efendisi Rochester’a aşık olur; sadece onu hayal bile edemeyeceği zorluklar ve acılar beklemektedir.19. çağ İngiltere’sinde, her türlü tutuculuğun kol dolaştığı Victoria döneminde geçen Jane Eyre, birçoklarınca hanım hak ve özgürlüklerine sahiplenen ilk romanlardan biri olarak kabul edilir. Yazarı Charlotte Bronte’nin yaşamından izler de taşıyan roman, sıkıntılı bir ömür devam eden yapayalnız bir genç kızın kuvvetli bir hanıma dönüşmesinin öyküsüdür.Jane Eyre, yalnızca kadının adam hâkim toplumdaki konumuna gözüpek yaklaşımıyla değil, şiirsel duygusallığı modern bir gerçekçilikle harmanladığı anlatımıyla da öncü olmayı başarmış klasik bir başyapıttır.

Jane Eyre PDF İndir

Jane Eyre pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Jane Eyre PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Jane Eyre Epub indirmek için tıklayınız.

Jane Eyre İnceleme Videosu

Jane Eyre pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: