Edebiyat

Iza’nın Şarkısı PDF İndir

Iza’nın Şarkısı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Iza’nın Şarkısı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Iza’nın Şarkısı kitabı MAGDA SZABO (Asıl Yazar), TARIK DEMİRKAN (Editör), HAKAN TANSEL (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 224 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Iza’nın Şarkısı kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Temmuz 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Iza’nın Şarkısı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 975084033X
  • ISBN-13 numarası: 978-9750840333

Iza’nın Şarkısı Kısa Özeti

“Iza’nın Şarkısı”Iza, babası ölünce bir tek kalan annesini yanına almak ister. Doktor kızıyla gurur duyan yaşlı kadın, sürdürdüğü banliyö hayatını, anılarını, alışkanlıklarını, bir anlamda kimliğini bırakıp başkente taşınır. Ne yazık ki, yirminci yüzyılın ikinci yarısında, harp daha sonra büyük bir hızla değişen Macar toplumunda, yalnızlık ve dönem çatışması anlamına gelmektedir bu.Szabó ilk defa 1963 senesinde piyasaya çıkan romanında, insani değerlere en bağlı, en idealist kişilerin bile yakınlarını anlamakta iyi mi kifayetsiz kalabileceğini, insan ilişkilerine sızan empati yoksunluğunu anlatıyor.Magda Szabó’yu keşfettiyseniz altın bir balık yakaladınız demektir. Yazmakta olduğu tüm kitapları alın, ileride yazacaklarını da. – Hermann Hesse

Iza’nın Şarkısı PDF İndir

Iza’nın Şarkısı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d