Edebiyat

İrade Eğitimi – Hasan Ali Yücel Klasikleri PDF İndir

İrade Eğitimi – Hasan Ali Yücel Klasikleri PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde İrade Eğitimi – Hasan Ali Yücel Klasikleri kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. İrade Eğitimi – Hasan Ali Yücel Klasikleri kitabı Jules Payot (Asıl Yazar), Ali Berktay (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 260 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. İrade Eğitimi – Hasan Ali Yücel Klasikleri kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 9 Eylül 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

İrade Eğitimi – Hasan Ali Yücel Klasikleri ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6254055732
  • ISBN-13 numarası: 978-6254055737

İrade Eğitimi – Hasan Ali Yücel Klasikleri Kısa Özeti

Jules Payot (1859-1940): Fransız pedagog, eğitimci, Cumhuriyet Dönemi Fransası’nın köktencilik düşünürlerinden. Eğitimin, malumat sağlamanın yanı sıra akılcı bir iradenin oluşturulmasını gözetecek biçimde yenilenmesi için verdiği mücadeleyle devrin eğitimcilerini derinden etkiledi. En meşhur eseri İrade Eğitimi yayımlandığında Fransız ve yabancı basında büyük bir alaka uyandırdı ve kısa müddette pek fazlaca dile çevrildi. Payot eserinde bilhassa öğrencilerde, genel hatlarıyla da tüm entelektüel çalışanlardaki irade zayıflığının nedenlerini araştırır. İnsanı irade zayıflığından kurtaracak duyguları doğuracak yada güçlendirecek araçlarla, kendimize hakim olmamızı engellemiş olan duyguları yok edecek yada bastıracak araçları tespit eder. Bu araçların iyi mi kullanılacağını da dört senelik araştırma ve fikir çabasının kararı olan İrade Eğitimi eserinde tüm öğrencilere, öğretmenlere, entelektüel çalışanlara örnekleriyle gösterir. Bilim insanının görevini “geleceğin bizim istediğimiz benzer biçimde olmasını sağlayabilecek duruma gelmek” olarak bulan Payot’nun büyük bir mütevazılık ile eserinin önsözünde belirttiği benzer biçimde: Bu yolda daha atılacak fazlaca adım var.

İrade Eğitimi – Hasan Ali Yücel Klasikleri PDF İndir

İrade Eğitimi – Hasan Ali Yücel Klasikleri pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. İrade Eğitimi – Hasan Ali Yücel Klasikleri PDF indirmek için tıklayınız.
  2. İrade Eğitimi – Hasan Ali Yücel Klasikleri Epub indirmek için tıklayınız.

İrade Eğitimi – Hasan Ali Yücel Klasikleri İnceleme Videosu

İrade Eğitimi – Hasan Ali Yücel Klasikleri pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d