Edebiyat

İnsanlığımı Yitirirken PDF İndir

İnsanlığımı Yitirirken PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde İnsanlığımı Yitirirken kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. İnsanlığımı Yitirirken kitabı Osamu Dazai (Asıl Yazar), Peren Ercan (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 128 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. İnsanlığımı Yitirirken kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 20 Nisan 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

İnsanlığımı Yitirirken ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6258401473
  • ISBN-13 numarası: 978-6258401479

İnsanlığımı Yitirirken Kısa Özeti

“Ben hala, ölmeyi bile becerememiş utanmaz, aptal bir hayaletten, ‘yaşayan bir cesetten’ başka bir şey değildim.”Yirminci çağ Japon edebiyatının kabul edilen yazarlarından, alışılmadık hayatıyla da ünlü Osamu Dazai, intiharından derhal ilkin tamamladığı, Japonya’nın en fazlaca okunan romanlarından İnsanlığımı Yitirirken’de topluma dahil olmayı beceremeyen, her şeyi eline yüzüne bulaştıran, çevresindeki herkesi hayal kırıklığına uğratmaya mahkum bir diğerinin trajik öyküsünü anlatıyor.Dazai’nin yaşamıyla çokça paralellik taşıyan romanda, kendini çocukluğundan beri bir başarısızlık abidesi olarak gören, aristokrat bir ailenin oğlu Oba Yozo hem evde aynı zamanda okulda büründüğü “soytarı” rolüyle var olmaya çalışır. Bir itiraf niteliğindeki üç bölümden oluşan hatıratında alkolizmle, geyşalarla, sonuçsuz kalan intiharlarla dolu, “utanç” yüklü hayatının günahını çıkarır.İnsanlığımı Yitirirken, Osamu Dazai’nin uzun yıllara yayılan yazınsal intihar mektubunun son bölümü.

İnsanlığımı Yitirirken PDF İndir

İnsanlığımı Yitirirken pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. İnsanlığımı Yitirirken PDF indirmek için tıklayınız.
  2. İnsanlığımı Yitirirken PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: