Edebiyat

İnsanlar PDF İndir

İnsanlar PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde İnsanlar kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. İnsanlar kitabı Matt Haig (Asıl Yazar), Elif Ersavcı (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 296 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. İnsanlar kitabı Domingo Yayınevi aracılığıyla 1 Nisan 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

İnsanlar ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6051982191
  • ISBN-13 numarası: 978-6051982199

İnsanlar Kısa Özeti

“Bu satırları okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun, insanların bir mitten ibaret olduğuna inandığını biliyorum fakat ben size onların harbiden var olduklarını bildirmek suretiyle buradayım. Bilmeyenler için söyleyeyim, insan dediğimiz şey orta zekalı ve iki ayaklı bir ömür formu; evrenin oldukça tenha bir köşesinde yer edinen minik ve sulu bir gezegende, büyük seviyede yanılsamalarla dolu bir varoluş sürdürüyor.”Yağmurlu bir akşamda Profesör Andrew Martin, ilkin dünyanın en büyük matematik bilmecesini çözmeyi başarıyor, arkasından sırra kadem basıyor. Nihayet bir yol kenarında çırılçıplak biçimde bulunduğunda, kıyafetsizlikten daha ciddi bir meselesi olduğu ortaya çıkıyor: Andrew Martin artık insanlardan tiksiniyor; görünüşlerinden de yiyip içtiklerinden de bitmeyen sertlik ve harp arzularından da… Yabancı bir tür içinde kaybolmuş hissediyor kendini. Sevgi ve aile kavramları onda şaşırtıcı bir alaka uyandırsa da bütün sakinlerinden nefret ediyor bu gezegenin. Newton hariç… Ama o da bir köpek işte…Sahi, kim bu adam? Onun -yahut herhangi birinin- insanlık ile alakalı bütün fikrini değiştiren şey ne olabilir?Son yılların en mühim romancılarından Matt Haig, onca karmaşıklığına karşın yaşamın içerisindeki mutluluğa ve insan doğasına dair sıra dışı bir öykü sunuyor. İnsanlar, sevinçli ve etkisi altına alan bir üslupla “bizi” bizlere anlatıyor.

İnsanlar PDF İndir

İnsanlar pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. İnsanlar PDF indirmek için tıklayınız.
  2. İnsanlar PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d