Edebiyat

İnsan Vücudu Tiyatrosu PDF İndir

İnsan Vücudu Tiyatrosu PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde İnsan Vücudu Tiyatrosu kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. İnsan Vücudu Tiyatrosu kitabı Maris Wicks (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 240 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. İnsan Vücudu Tiyatrosu kitabı Domingo Yayınevi aracılığıyla 20 Aralık 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

İnsan Vücudu Tiyatrosu ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6054729837
  • ISBN-13 numarası: 978-6054729838

İnsan Vücudu Tiyatrosu Kısa Özeti

İNSAN VÜCUDU TİYATROSU’na hoş geldiniz.İnsan biyolojisine yapacağınız bu büyüleyici yolculuğun her aşamasında size ben eşlik edeceğim. Önce sahneye bir iskelet olarak çıkacağım ve her kısımda kostümüme yeni bir tabaka eklenecek, ta ki vücudum tamamen oluşana kadar. Bu anatomik yolculukta mevzunun kalbine (hatta midesine, damarlarına, hücrelerine, kemiklerine, beynine) kadar ineceğiz. Oyunumuz keyifli, hatta o denli keyifli ki bedenimiz ile alakalı bunca şeyi ne ara öğrendiğinize şaşıracaksınız.İnsan Vücudu Tiyatrosu, çocukların (ve yetişkinlerin) vücudumuzun işleyişini derinlemesine ve keyif alarak öğrenebilmesi için mükemmel bir kaynak.goodreads.com okur notu: 4.23

İnsan Vücudu Tiyatrosu PDF İndir

İnsan Vücudu Tiyatrosu pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. İnsan Vücudu Tiyatrosu PDF indirmek için tıklayınız.
  2. İnsan Vücudu Tiyatrosu PDF indirmek için tıklayınız.

İnsan Vücudu Tiyatrosu İnceleme Videosu

İnsan Vücudu Tiyatrosu pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: