Edebiyat

İnsan Neyle Yaşar? PDF İndir

İnsan Neyle Yaşar? PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde İnsan Neyle Yaşar? kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. İnsan Neyle Yaşar? kitabı Lev Nikolayeviç Tolstoy (Asıl Yazar), Koray Karasulu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 101 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. İnsan Neyle Yaşar? kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 3 Ocak 2018 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

İnsan Neyle Yaşar? ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053607037
  • ISBN-13 numarası: 978-6053607038

İnsan Neyle Yaşar? Kısa Özeti

Lev Nikolayeviç Tolstoy (1828-1910): Anna Karenina, Savaş ve Barış, Kreutzer Sonat ve Diriliş’in büyük yazarı, hayatının son otuz senesinde kendini insan, aile, din, devlet, toplum, özgürlük, boyun eğme, başkaldırma, sanat ve güzel duyu mevzularında teorik çalışmalara verdi. Bu dönemde yazdığı öykülerde senelerce üstünde planladığı insanlık problemlerini yazınsal bir kurgu arasında ele aldı. Tolstoy, insan sevgisi ve iman mevzularını ustalığının tüm inceliğiyle işlerken, İnsan Neyle Yaşar? ile reel yaşamı yansıtan tabloların arasında yeni bir terbiye anlayışını ortaya koydu.Dünya edebiyatına büyük eserler bırakan Tolstoy, İnsan Neyle Yaşar? kitabında iyi bir adamın haiz olması ihtiyaç duyulan en mühim erdemin sevgi bulunduğunu dile getirmiştir. Kısa öykülerden oluşan İnsan Neyle Yaşar? kitabı, yeni bir terbiye anlayışını ortaya koymuştur. Her devre güncelliğini korumuş olan eser, her yaştan okur kitlesinin hayata ve kendine dair sorular sormasına imkan sağlar.

İnsan Neyle Yaşar? PDF İndir

İnsan Neyle Yaşar? pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. İnsan Neyle Yaşar? PDF indirmek için tıklayınız.
  2. İnsan Neyle Yaşar? PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: