Edebiyat

İnce Memed 3 PDF İndir

İnce Memed 3 PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde İnce Memed 3 kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. İnce Memed 3 kitabı YAŞAR KEMAL (Asıl Yazar), TAMER ERDOĞAN (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 640 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. İnce Memed 3 kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2004 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

İnce Memed 3 ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750807030
  • ISBN-13 numarası: 978-9750807039

İnce Memed 3 Kısa Özeti

Otuz iki senelik bir vakit diliminde yazılan İnce Memed dörtlüsü, düzene başkaldıran Memed’in ve insan ilişkileri, doğası ve renkleriyle Çukurova’nın öyküsü. Yaşar Kemal’in söyleyişiyle “arasında başkaldırma kurduyla doğmuş” bir insanın, “zorunlu adam”ın romanı.Çiçekli Mahmut Ağa, Çiçeklideresi köyündeki topraklarını işleyen köylüleri İnce Memed’i korudukları için topraklarından atar. Bunun üstüne Memed Çiçekli Mahmut Ağa’yı öldürür. Zulmedenlerin öldürmekle bitmeyeceği yönündeki kuşkuları, “bir İnce Memed gitse de, yerine bin Memed gelir” fikriyle umuda dönüşür.”Büyük bir yazar, büyük bir kitap… Demek ki hem fazlaca okumuşlara hem azca okumuşlara seslenen bir yapıt yazılabilirmiş. Bir yapıt ki hem destan aynı zamanda bireysel nitelikli; bir yapıt ki yürekle aklı birleştirmiş.”Anne Philippe, Libération, (Fransa)”Yaşar Kemal yalnızca Türkiye’nin en büyük romancısı değil, dünya edebiyatının da bir devidir.”Alain Bosquet, Magazine Littéraire, (Fransa)”Büyük bir edebiyat olayı. Dünya çapında bir Türk romanı.”Liv Kooter Lauhn, Morgenavisen, (Norveç)“Bu sihirli ve en organik dünyaları dile getiren böylesine mükemmel bir sevgi, ölüm ve başkaldırı şarkısını görmezlikten gelebilir miyiz?”Jacqueline Piatier, Le Monde, (Fransa)

İnce Memed 3 PDF İndir

İnce Memed 3 pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. İnce Memed 3 PDF indirmek için tıklayınız.
  2. İnce Memed 3 Epub indirmek için tıklayınız.

İnce Memed 3 İnceleme Videosu

İnce Memed 3 pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: