Edebiyat

İnce Memed 2 PDF İndir

İnce Memed 2 PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde İnce Memed 2 kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. İnce Memed 2 kitabı YAŞAR KEMAL (Asıl Yazar), TAMER ERDOĞAN (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 470 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. İnce Memed 2 kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2004 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

İnce Memed 2 ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9789750807176
  • ISBN-13 numarası: 978-9750807176

İnce Memed 2 Kısa Özeti

Otuz iki senelik bir vakit diliminde yazılan İnce Memed dörtlüsü, düzene başkaldıran Memed’in ve insan ilişkileri, doğası ve renkleriyle Çukurova’nın öyküsü. Yaşar Kemal’in söyleyişiyle “arasında başkaldırma kurduyla doğmuş” bir insanın, “zorunlu adam”ın romanı.Öldürülen Abdi Ağa’nın yerini kardeşi Hamza alır. Memed, topraklarını ele koymak için Vayvay köylülerine zulmeden Ali Safa Bey’i ve Hamza’yı öldürür. Ancak köylüler için tam bir efsaneye dönüşmesine karşın zulmedenlerin öldürmekle bitmeyeceği mevzusunda şüphe duymaya başlar. Abdi Ağa gitmiş, yerine Hamza gelmiştir, onun yerini de bir başkası alacaktır.“Kalemi insanlığın hizmetinde bir yazar…”Henry Lundström, Sundvalls Tidning, (İsveç)“Yaşar Kemal, muhteşem bir destan akıcılığı arasında, bütün ayrıntıları titizlikle yansıtarak dile getirmiş ülkesini.”Paul Theroux, The New Yok Times, (A.B.D.)“Korkusuz bir camia eleştiricisidir Yaşar Kemal. Ve eşi olmayan bir şair.”Dagens Nyheter, (İsveç)“Bir gökkuşağı gibi, toprağa asla dokunmadan bir ufuktan diğerine kayan büyük bir efsaneleşmiş geleneğine dayanıyor.”Sunday Times, (İngiltere)“Kemal’in Hardy ve Tolstoy ile karşılaştırılmasına neden olan varlıklı üslup, mevzunun zenginliği ve çeşitliliği, basit insanların yaşamıyla insanlığın bağlantısı, insanı içerisine çeken bu romanda da aşikar.”The Times, (İngiltere)“Baş döndürücü bir hızla ilerliyor.”The Guardian, (İngiltere)

İnce Memed 2 PDF İndir

İnce Memed 2 pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. İnce Memed 2 PDF indirmek için tıklayınız.
  2. İnce Memed 2 Epub indirmek için tıklayınız.

İnce Memed 2 İnceleme Videosu

İnce Memed 2 pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d