Edebiyat

İlk Öyküler – Jack ve Fasulye Sırığı (Ciltli) PDF İndir

İlk Öyküler – Jack ve Fasulye Sırığı (Ciltli) PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde İlk Öyküler – Jack ve Fasulye Sırığı (Ciltli) kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. İlk Öyküler – Jack ve Fasulye Sırığı (Ciltli) kitabı Kolektif (Asıl Yazar), Ali Berktay (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 8 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. İlk Öyküler – Jack ve Fasulye Sırığı (Ciltli) kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 1 Nisan 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

İlk Öyküler – Jack ve Fasulye Sırığı (Ciltli) ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6254050927
  • ISBN-13 numarası: 978-6254050923

İlk Öyküler – Jack ve Fasulye Sırığı (Ciltli) Kısa Özeti

“Fi-fay-fo-fum! İnsan kokusu alıyorum!”Hareketli parçalardaki sahneleri görmek için it, çek ve kaydır; klasik Jack ve Fasulye Sırığı masalı canlansın!Bahçede, evde, okulda, parkta, kumsalda bigün iyi mi geçiyor?Trende, uçakta, hatta feza gemisinde neler oluyor?Çevremizde gördüğümüz hayvanlar, gece hayvanları, deniz canlıları yaşamlarını iyi mi sürdürüyorlar?Rapunzel, Küçük Deniz Kızı, Fındıkkıran, Pamuk Prenses ve öteki masal kahramanları hangi maceraları yaşıyorlar?1 yaş ve üstü çocuklar Hareketli Kitaplar serisiyle bu soruların cevabını keşfederken, parmaklarıyla sahneleri hareket ettirip maceraya katılacak. Günlük hayatta sık sık karşılaşılan bölgeleri ve durumları görecek, mesleklerle tanışacak, hayvanlarla alakalı bilgiler edinecek ve masalların görkemli yaşamına giriş yapacaklar.Hareketli Kitaplar evlatların ebat algılarını, el göz koordinasyonlarını ve çevreyle rabıta kurma kabiliyetlerini geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır. Çocuğunuzun elinden bırakmayacağı Hareketli Kitaplar hem oldukca keyifli bununla beraber oldukca dayanıklı.

İlk Öyküler – Jack ve Fasulye Sırığı (Ciltli) PDF İndir

İlk Öyküler – Jack ve Fasulye Sırığı (Ciltli) pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. İlk Öyküler – Jack ve Fasulye Sırığı (Ciltli) PDF indirmek için tıklayınız.
  2. İlk Öyküler – Jack ve Fasulye Sırığı (Ciltli) PDF indirmek için tıklayınız.

İlk Öyküler – Jack ve Fasulye Sırığı (Ciltli) İnceleme Videosu

İlk Öyküler – Jack ve Fasulye Sırığı (Ciltli) pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d