Edebiyat

İki Şehrin Hikayesi PDF İndir

İki Şehrin Hikayesi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde İki Şehrin Hikayesi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. İki Şehrin Hikayesi kitabı Charles Dickens (Asıl Yazar), Didar Zeynep Batumlu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 508 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. İki Şehrin Hikayesi kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 22 Nisan 2020 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

İki Şehrin Hikayesi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6257070112
  • ISBN-13 numarası: 978-6257070119

İki Şehrin Hikayesi Kısa Özeti

Charles Dickens (1812-1870): Viktorya Dönemi İngilteresi’nin en mühim romancısı düşünülen Dickens orta derslik bir ailenin çocuğuydu. On iki yözlemleme fırsatını elde etti. Son romanlarından İki Şehrin Hikayesi Fransız Devrimi’nin sertlik ve heyecan atmosferini Paris ve Londra ekseninde ele alır. Aristokrasinin halka zulmünü de, inkilap yanlılarının, intikam dürtüsüyle kirlenmiş hakkaniyet anlayışını da reddeden bir insanlıkla yazılmış, aşk ve fedakarlığın giyotinin gölgesinde bile yeşerttiği yaşamın romanıdır. Eser yayımlandığı 1859 yılından beri dünya genelinde sayısız okura ulaşmıştır.

İki Şehrin Hikayesi PDF İndir

İki Şehrin Hikayesi pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. İki Şehrin Hikayesi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. İki Şehrin Hikayesi PDF indirmek için tıklayınız.

İki Şehrin Hikayesi İnceleme Videosu

İki Şehrin Hikayesi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d