Edebiyat

İki Şehrin Hikayesi PDF İndir

İki Şehrin Hikayesi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde İki Şehrin Hikayesi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. İki Şehrin Hikayesi kitabı Charles Dickens (Asıl Yazar), Meram Arvas (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 464 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. İki Şehrin Hikayesi kitabı Can Yayınları aracılığıyla 12 Aralık 2018 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

İki Şehrin Hikayesi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750738861
  • ISBN-13 numarası: 978-9750738869

İki Şehrin Hikayesi Kısa Özeti

Dünya edebiyatının en mühim yapıtlarından olan İki Şehrin Hikayesi, Paris ve Londra içinde gelişen vaka kurgusuyla, tarihin en hareketli anlarından birinin, Fransız Devrimi’nin ekseni çevresinde biçimlenir. Edebiyat dünyasının “Dickens’ın en büyük zamanı romanı”, yazarın kendisinin ise “yazdığım en iyi hikaye” diye tanımladıkları yapıt, Fransız Devrimi’nin Terör döneminde, Paris’in öfkeli, kana bulanmış sokaklarında, giyotinin gölgesinde yaşamak zorunda kalan bir öbek adamın yaşamına odaklanır.On sekiz sene yatmış olduğu Bastille Hapishanesi’nden çıkan Doktor Manette’ le, İngiltere’ye gönderilmiş olduğu kızının Londra’da sürdürdükleri yaşamları, yollarının yine Paris’e düşmesiyle iradeleri haricinde bir seyir kazanır. Sürükleyici gerilimi, kuvvetli lirizmiyle devrimi, sosyal mücadeleyi, zalimliği, yoksulluğu ve aşkı çağının nabzını da tutarak olanca ihtişamıyla özetleyen İki Şehrin Hikayesi, bu nitelikleriyle hem klasik edebiyatın zirvelerinden bununla beraber tarihin en kuvvetli hikayelerinden biridir.

İki Şehrin Hikayesi PDF İndir

İki Şehrin Hikayesi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. İki Şehrin Hikayesi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. İki Şehrin Hikayesi Epub indirmek için tıklayınız.

İki Şehrin Hikayesi İnceleme Videosu

İki Şehrin Hikayesi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: