Edebiyat

Huzursuzluk PDF İndir

Huzursuzluk PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Huzursuzluk kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Huzursuzluk kitabı Zülfü Livaneli (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 160 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Huzursuzluk kitabı Doğan Kitap aracılığıyla 12 Ocak 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Huzursuzluk ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6050939829
  • ISBN-13 numarası: 978-6050939828

Huzursuzluk Kısa Özeti

Merhamet zulmün merhemi olamaz!İstanbul’un kargaşası arasında bayağı bir ömür devam eden İbrahim, çocukluk arkadaşı Hüseyin’in ölüm haberi üstüne doğduğu kadim şehir Mardin’e gider. Onun, ilkin sevdaya sonrasında ölüme yazılmış, Mardin’de başlayıp Amerika’da sonlanmış yaşamını araştırmaya koyulur. Böylece adeta bir girdabın içerisine çekilir, tutkuyla ve hırsla esrarengiz bir kadının peşine düşer.Harese nedir, anımsar misin? Develerin çölde oldukca sevilmiş olduğu bir diken var. Deve dikeni yedikçe ağzı kanar. Tuzlu kanın keyfi dikeninkiyle karışınca bu, devenin daha oldukca hoşuna gider. Kanadıkça yer, bir türlü kendi kanına doyamaz. Ortadoğu’nun adeti budur, tarih süresince birbirini öldürür fakat aslen kendini öldürdüğünü anlamaz. Kendi kanının tadından sarhoş olur.Mardinli Hüseyin ile IŞİD zulmünü misliyle yaşamış Ezidi kızı Meleknaz’ın ve kelamın evlatlarının hikayesi… Livaneli okuru, sevda ile acının iç içe geçmiş olduğu bir Ortadoğu gerçeğiyle buluşturuyor.

Huzursuzluk PDF İndir

Huzursuzluk pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Huzursuzluk PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Huzursuzluk Epub indirmek için tıklayınız.

Huzursuzluk İnceleme Videosu

Huzursuzluk pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: