Edebiyat

Hurin’in Çocukları PDF İndir

Hurin’in Çocukları PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Hurin’in Çocukları kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Hurin’in Çocukları kitabı J.R.R. Tolkien (Asıl Yazar), Niran Elçi (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 256 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Hurin’in Çocukları kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Hurin’in Çocukları ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 605776238X
  • ISBN-13 numarası: 978-6057762382

Hurin’in Çocukları Kısa Özeti

“Yüzüklerin Efendisi” serisinin yazarı John Ronald Reuel Tolkien’in, 1918’de yazmaya başladığı, sadece hayattayken tamamlayamadığı, oğlu tarafınca tamamlanan bir romanı, yarından itibaren İngilizce olarak bütün dünyada satışa sunuluyor. Yazarın oğlu Christopher Tolkien, babasının taslakları üstünde 30 sene emek harcayarak romanı tamamladı.İngiliz HarperCollins Yayınevi tarafınca meydana getirilen açıklamada, Tolkien’in yarıda bıraktığı “Hurin’in Çocukları” (The Children of Hurin) isimli romanın, 25 dile çevrilmesinin beklendiği bildirildi.Açıklamaya göre, Tolkien’in oğlu Christopher Tolkien, romanı tamamlamak için babasının taslakları üstünde ortalama 30 sene uğraştı. Christopher Tolkien, el yazmalarını uzun bir müddet incelediğini ve öyküye ek yapmadan tutarlı bir hikaye kurmayı denediğini söyledi.”Hurin’in Çocukları” da Yüzüklerin Efendisi’nde olduğu gibi “Orta Dünya”da geçiyor. Öyküde, “Yüzüklerin Efendisi”nden ve hatta Hobbitlerin Tolkien’in kurduğu dünyaya adım atmasından önceki devre anlatılıyor.

Hurin’in Çocukları PDF İndir

Hurin’in Çocukları pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Hurin’in Çocukları PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Hurin’in Çocukları PDF indirmek için tıklayınız.

Hurin’in Çocukları İnceleme Videosu

Hurin’in Çocukları pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: