Edebiyat

Hobbit PDF İndir

Hobbit PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Hobbit kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Hobbit kitabı J.R.R. Tolkien (Asıl Yazar), Gamze Sarı (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 336 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Hobbit kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 5 Ocak 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Hobbit ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9752733735
  • ISBN-13 numarası: 978-9752733732

Hobbit Kısa Özeti

İngiliz Dilbilim Profesörü ve roman yazarı J.R.R. Tolkien’ın mucizevi bir titizlikle kurguladığı Orta-Dünya isimli fantastik/mitolojik bir evrende geçen Hobbit, yazarın bu evrende geçen masalları çocuklarına söylemeye başlamasıyla bir kitap haline gelmiştir.Hobbit isimli eserin üstüne kurulduğu Orta-Dünya büyülü, muhtelif ırklara ve dillere haiz epik bir dünyadır. Bu dünyada İnsanlar, Cüceler, Elfler, Büyücüler, Ejderhalar, Goblinler ve Orklar yaşamaktadır. Cüceler, dağların kalbinde yaşayan kudretli, madenci bir halktır. Korkunç ve dibine susamış şeytani ejderha Smaug, Erebor isimli Cüce Kenti’ne saldırır ve burada yaşayan Cüce halkın başına korkulu felaketler getirir. Anavatanlarından kaçıp sürgün yaşamı yaşamak zorunda kalan Erebor Tahtı’nın Varisi Thorin Meşekalkan ve kuzenleri, Gandalf isminde bir büyücünün sayeinde anavatanlarını ejderha Smaug’dan kurtarmak için mucizevi bir plan yaparlar. Bu planda oynayacağı rol son aşama mühim bir hal alacak Hobbit Bilbo Baggins’in kapısını çalarlar ve Bilbo, asla beklemediği bir anda, destansı bir maceraya dahil olmak zorunda kalır.Peter Jackson tarafınca trio olarak beyazperdeye uyarlanan yapıt, yayımlandığı tarihte büyük bir alaka görmüştür ve müspet yorumlar alarak fazlaca kısa zamanda kült yapıt mertebesine erişmiştir.Hobbit, edebiyat çevrelerince büyük hürmet bulan Yüzüklerin Efendisi triosunun başlangıcını anlatmasıyla da mühim bir yere sahiptir.

Hobbit PDF İndir

Hobbit pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Hobbit PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Hobbit Epub indirmek için tıklayınız.

Hobbit İnceleme Videosu

Hobbit pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: