Edebiyat

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) PDF İndir

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Hobbit (Özel Ciltli Baskı) kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Hobbit (Özel Ciltli Baskı) kitabı J.R.R. Tolkien (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 432 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Hobbit (Özel Ciltli Baskı) kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 6 Eylül 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053757357
  • ISBN-13 numarası: 978-6053757351

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) Kısa Özeti

Modern bir klasik ve Yüzüklerin Efendisi’nin çıkış kitabı.Bilbo Baggins huzur arasında kendi haline yeten bir yaşam süren, kilerinden ve bodrumundan daha öteye gezi etme mevzusunda gönülsüz bir hobbittir. Ama büyücü Gandalf ve bir öbek cüce onu bir maceraya götürmek için kapısında belirdiğinde eğlenceli yaşamı sekteye uğrar. Muhteşem Smaug isminde kocaman ve oldukca tehlikeli bir ejderhanın seneler ilkin cücelerin elinden almış olduğu Yalnız Dağ’ı ve paha biçilemez hazineleri geri alacaklardır. Bilbo plana dahil olma mevzusunda ayak direse de bir hırsız olarak kabiliyetini ve başarısını ayrım ettiğinde kendisi bile oldukca şaşırır!

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) PDF İndir

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Hobbit (Özel Ciltli Baskı) PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Hobbit (Özel Ciltli Baskı) Epub indirmek için tıklayınız.

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) İnceleme Videosu

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: