Edebiyat

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı: 5. Kitap PDF İndir

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı: 5. Kitap PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı: 5. Kitap kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı: 5. Kitap kitabı JOANNE KATHLEEN ROWLING (Asıl Yazar), AYÇA SABUNCUOĞLU (Editör), SEVİN OKYAY (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 976 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı: 5. Kitap kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Eylül 2003 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı: 5. Kitap ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 975080645X
  • ISBN-13 numarası: 978-9750806452

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı: 5. Kitap Kısa Özeti

“Kanıtlar, bazen, zihninin en huzurlu ve etkiye en aleni olduğu durumlarında -mesela uyurken- Karanlık Lord’un düşüncelerini ve duygularını paylaştığına işaret ediyor. Müdür bunun devam etmesini müsait bulmuyor. Benim sana, zihnini Karanlık Lord’a karşı iyi mi kapatacağını öğretmemi istiyor.”Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’ndaki beşinci senesinde Harry, yaşamını cehenneme çeviren sihirli/sihirsiz pek oldukça şeyle başa çıkmak zorunda: Yaz tatilini yanlarında harcamış olduğu aptal akrabaları; erişkinlik çağının isyanları, heyecanları, korkuları; onun caka düşkünü bir yalancı bulunduğunu düşünenler; okulun işleyişine burnunu sokan Sihir Bakanlığı; öncekileri mumla aratan yeni bir Karanlık Sanatlara Karşı Savunma öğretmeni; yeniden yüz yüze geldiği Ruh Emici’ler ve Ölüm Yiyen’ler; varlığını her zamankinden oldukça hissettiren Voldemort; ağır dersler, zor sınavlar, acımasız cezalar; devamlı yinelenen bir ağırlık basma ve acıyan yara izi; ona en yakın insanlardan birinin ölümü; beş sene gecikmeyle öğrendiği bir gerçek…

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı: 5. Kitap PDF İndir

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı: 5. Kitap pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı: 5. Kitap PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı: 5. Kitap Epub indirmek için tıklayınız.

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı: 5. Kitap İnceleme Videosu

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı: 5. Kitap pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d