Edebiyat

Harry Potter ve Felsefe Taşı: 1.Kitap PDF İndir

Harry Potter ve Felsefe Taşı: 1.Kitap PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Harry Potter ve Felsefe Taşı: 1.Kitap kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Harry Potter ve Felsefe Taşı: 1.Kitap kitabı JOANNE KATHLEEN ROWLING (Asıl Yazar), & 2 daha fazla yazar tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 276 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Harry Potter ve Felsefe Taşı: 1.Kitap kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Nisan 2001 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Harry Potter ve Felsefe Taşı: 1.Kitap ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750802942
  • ISBN-13 numarası: 978-9750802942

Harry Potter ve Felsefe Taşı: 1.Kitap Kısa Özeti

“Harry, elleri titreyerek zarfı çevirince mor balmumundan bir mühür gördü; bir arma koca bir ‘H’ harfinin etrafında bir aslan, bir kartal, bir porsuk, bir de yılan.”Harry Potter basit bir çocuk bulunduğunu sanırken, bir baykuşun getirmiş olduğu mektupla hayatı değişir: Başvurmadığı şekilde Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na kabul edilmiştir. Burada birbirinden ilgi çekici dersler alır, iki arkadaşıyla beraber maceradan maceraya koşar. Yaşayarak öğrendikleri yardımıyla minik yaşta becerikli bir büyücü olup çıkar.

Harry Potter ve Felsefe Taşı: 1.Kitap PDF İndir

Harry Potter ve Felsefe Taşı: 1.Kitap pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Harry Potter ve Felsefe Taşı: 1.Kitap PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Harry Potter ve Felsefe Taşı: 1.Kitap PDF indirmek için tıklayınız.

Harry Potter ve Felsefe Taşı: 1.Kitap İnceleme Videosu

Harry Potter ve Felsefe Taşı: 1.Kitap pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: