Edebiyat

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı: 3. Kitap PDF İndir

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı: 3. Kitap PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Harry Potter ve Azkaban Tutsağı: 3. Kitap kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı: 3. Kitap kitabı JOANNE KATHLEEN ROWLING (Asıl Yazar), JIM KAY (Çizer), HAZEL BİLGEN (Editör), AYÇA SABUNCUOĞLU (Editör), & 2 daha fazla yazar tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 396 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı: 3. Kitap kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Ağustos 2001 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı: 3. Kitap ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750803116
  • ISBN-13 numarası: 978-9750803116

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı: 3. Kitap Kısa Özeti

Mahsur kalmış cadıların ve büyücülerin acele konum taşıtı Hızır Otobüs’e hoş geldiniz. Asanızı tuttuğunuz elinizi uzatın, otobüse atlayın, sizi dilediğiniz yere götürelim.”Sirius Black isminde azılı bir katil, tüyler ürpertici Azkaban kalesinde tam on iki sene süresince esir kalmıştır. Tek lanetle on üç kişiyi birden öldüren Black’in, Karanlık Lord Voldemort’un hizmetkarı olduğuna kati gözüyle bakılmaktadır. Bir yolunu bulup Azkaban’dan kaçan Black’in ardında olduğu yalnız şahıs vardır: Harry Potter. Harry, büyücülük mektebinin büyülü duvarları arasındayken, arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikteyken bile güvende değildir. Çünkü aralarında bir hain olabilir.

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı: 3. Kitap PDF İndir

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı: 3. Kitap pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı: 3. Kitap PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı: 3. Kitap Epub indirmek için tıklayınız.

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı: 3. Kitap İnceleme Videosu

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı: 3. Kitap pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d