Edebiyat

Haritada Kaybolmak: 4, 5, 6, 7. Sınıflar PDF İndir

Haritada Kaybolmak: 4, 5, 6, 7. Sınıflar PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Haritada Kaybolmak: 4, 5, 6, 7. Sınıflar kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Haritada Kaybolmak: 4, 5, 6, 7. Sınıflar kitabı Vladimir Tumanov (Asıl Yazar), Mine Kazmaoğlu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 200 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Haritada Kaybolmak: 4, 5, 6, 7. Sınıflar kitabı Ephesus Yayınları aracılığıyla 5 Ocak 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Haritada Kaybolmak: 4, 5, 6, 7. Sınıflar ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6059952755
  • ISBN-13 numarası: 978-6059952750

Haritada Kaybolmak: 4, 5, 6, 7. Sınıflar Kısa Özeti

Coğrafya hiç de bunaltan değil!Vladimir Tumanov’un dünyada ilk kere bizim ülkemizde piyasaya sürülen romanı Haritada Kaybolmak, okurlarını dönemin iyi mi akmış olduğu anlaşılmayan bir dünya turuna çıkarıyor. İpuçları verilen ülkeler, dünya atlası sayeinde bulundukça roman kahramanları, okyanusları, dağları, kıtaları aşıyor! Günışığı Kitaplığı’nın 20. yılında, 90. baskıya ulaşan benzersiz roman, yenilenen tasarımı, tanınmış sanatçı Sadi Güran’ın örneksiz desenleri ve kalınca kapaklı hususi baskısıyla şimdi daha da coşku verici. Dakikaların yaşamsal ehemmiyet taşımış olduğu soluksuz macera, desenlerin siyah-beyaz yer almış olduğu baskısıyla da okurlarının gözdesi olmaya devam ediyor.Chris ve Francis, yeni taşındıkları şehre alışmaya çalışan iki kardeştir. Bir gün yağmura yakalanınca, garip nesnelerle dolu bir dükkana sığınırlar. Bir kutu şekeri gizlice mideye indirirler ve dünyaları altüst olur. Bedenlerinde akıl almaz bir değişiklik başlamıştır. Bunu durdurabilmenin tek yolu, büyülü bir haritada beliren on soruya doğru yanıt verebilmeleridir. Ama baş belası bir gazeteci peşlerine takılınca, cevaplara ulaşmak iyice çıkmaza girer!..

Haritada Kaybolmak: 4, 5, 6, 7. Sınıflar PDF İndir

Haritada Kaybolmak: 4, 5, 6, 7. Sınıflar pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Haritada Kaybolmak: 4, 5, 6, 7. Sınıflar PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Haritada Kaybolmak: 4, 5, 6, 7. Sınıflar Epub indirmek için tıklayınız.

Haritada Kaybolmak: 4, 5, 6, 7. Sınıflar İnceleme Videosu

Haritada Kaybolmak: 4, 5, 6, 7. Sınıflar pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: