Edebiyat

Hamnet PDF İndir

Hamnet PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Hamnet kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Hamnet kitabı Maggie OFarrell (Asıl Yazar), Kıvanç Güney (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 304 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Hamnet kitabı Domingo Yayınevi aracılığıyla 25 Mayıs 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Hamnet ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6051982302
  • ISBN-13 numarası: 978-6051982304

Hamnet Kısa Özeti

2020 WOMEN’S PRIZE FOR FICTION ÖDÜLÜ2020 AMERİKAN ULUSAL KİTAP ELEŞTİRMENLERİ BİRLİĞİ ÖDÜLÜYILIN EN İYİ KİTABI seçkilerinde:NEW YORK TIMES • WATERSTONES • BILL GATES KİTAP KULÜBÜ1500’lü yılların sonu… Londra’nın doğusundaki bir kasabada yaşayan Hamnet isminde bir oğlan, telaşla merdivenden iniyor. Ateşler arasında yatan ikiz kardeşine yardım edecek birini bulması gerek.Anne oradan iki kilometre uzakta, arı kovanlarının başında, bu verimli canlıların niçin huzursuzlandığını anlamaya çalışıyor. O an bilmese de ömrünün geri kalanı, aslolan kendi arasında ansızın oluşan huzursuzluğa kulak verip de eve gitseydi yaşananları değiştirip değiştiremeyeceğini merak ederek geçecek. Hamnet’ın duyulmayan haykırışı, annenin yaşam boyu dönerek durduğu bir an olarak kalacak.Baba günlerce, haftalarca, kilometrelerce uzak. Oğlu var kuvvetiyle bağırsa bile duyamaz. Tiyatrosuyla kent kent gezip alkış tufanları yaratan oyunlarını sergiliyor. Yıllar sonrasında kalemini kendi acısından daldıracak mürekkebe. Ve yüzyıllar boyu dillerden düşmeyecek bir oyun yazacak: Hamlet.Maggie O’Farrell, tarihsel gerçeklerden beslenerek yazdığı bu mucizevi romanda bir ebeveynin en büyük korkusunu odağına alıyor. Yıllardır iyi mi biri bulunduğunu algılamak için kelimeleri bir bir incelenen Shakespeare’in en büyük acısına bambaşka bir gözle, biyografilerde ancak bir isimden ibaret olan annenin pişmanlıklarıyla, acılarıyla, korkularıyla yaklaşıyor ve dört yüz yıldan eski bir hikayeyi okurun yüreğine çağdaş bir klasik olarak armağan ediyor.

Hamnet PDF İndir

Hamnet pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Hamnet PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Hamnet Epub indirmek için tıklayınız.

Hamnet İnceleme Videosu

Hamnet pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: