Edebiyat

Güzel Dünya Neredesin? PDF İndir

Güzel Dünya Neredesin? PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Güzel Dünya Neredesin? kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Güzel Dünya Neredesin? kitabı Sally Rooney (Asıl Yazar), Emrah Serdan (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 328 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Güzel Dünya Neredesin? kitabı Can Sanat Yayınları aracılığıyla 26 Nisan 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Güzel Dünya Neredesin? ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750756835
  • ISBN-13 numarası: 978-9750756832

Güzel Dünya Neredesin? Kısa Özeti

Alice ve Eileen, değişik şehirlerde yaşayan, otuzlarına yaklaşan iki arkadaş. Roman yazarı Alice, flört uygulaması yardımıyla bir depo işçisi olan Felix’le tanışıp yakınlaşır. Eileen ise sonlanmış olan ilişkisinin yaralarını sarmaya çabalarken bir taraftan da çocukluk arkadaşı Simon’ın çekimine kapıldığını hisseder. Alice ve Eileen ilişkiler, sanat, edebiyat ve günbegün belirsizleşen gelecekleri hakkındaki yazışırken hem arkadaşlıklarını bununla birlikte hayata bakışlarını sorgulamaya başlarlar. Zira aşklarına, kalp kırıklıklarına, günü yaşamaya ve muhabbetlerine tepelerinden ayrılmak bilmeyen bir bulut eşlik eder. Karanlıktan önceki son durak mıdır bu? Güzel bir dünyanın varlığına inanmanın bir yolu var mıdır? Sally Rooney insan doğasını kavrayışındaki kabiliyetini bir defa daha samimi ve yalın bir üslupla gözler önüne seriyor. “Güzel Dünya, Neredesin? Rooney’nin şimdiye dek yazdığı en iyi roman. Mizahi ve parlak zeka diyaloglarıyla, birbirleriyle çaresizce bağ kurmaya çalışan karakterleriyle görkemli bir eser.”Brandon Taylor, The New York Times Book Review “Yazarın kabiliyetini gözler önüne seren bir eser. Diyaloglar hiç aksamıyor, nesri sayfayı yakıp kül ediyor.” Anne Enright, The Guardian

Güzel Dünya Neredesin? PDF İndir

Güzel Dünya Neredesin? pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Güzel Dünya Neredesin? PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Güzel Dünya Neredesin? Epub indirmek için tıklayınız.

Güzel Dünya Neredesin? İnceleme Videosu

Güzel Dünya Neredesin? pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: