Edebiyat

Gurur ve Önyargı PDF İndir

Gurur ve Önyargı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Gurur ve Önyargı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Gurur ve Önyargı kitabı Jane Austen (Asıl Yazar), Hamdi Koç (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 406 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Gurur ve Önyargı kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 5 Ocak 2006 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Gurur ve Önyargı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9754587027
  • ISBN-13 numarası: 978-9754587029

Gurur ve Önyargı Kısa Özeti

Jane Austen (1775-1817): Sadece kırk iki yıllık, gözden uzak ve mütevazi yaşantısına rağmen yazdıklarıyla “roman tarihinin ilk büyük (ve sahici) kültü” olmayı başaran bir 19. çağ romancısıdır. Sayısız TV ve beyaz perde uyarlamalarının yanısıra bütün “satış / okunma” anketlerinin de gösterdiği üzere, yazarın 1813’de gösterilen ikinci romanı Gurur ve Önyargı bütün zamanların en sevilen romanlarının başlangıcında gelir. Bu da, sanırız, Austen’in, dünyanın pek fazlaca yerinde geleneklerin hanıma biçtiği “en iyi gelecek” rolüyle bayanların aşklarını seçme hakkı arasındaki gerilimi “mizah, zeka ve sevecenlik”le yansıtmasından kaynaklanmaktadır.

Gurur ve Önyargı PDF İndir

Gurur ve Önyargı pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Gurur ve Önyargı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Gurur ve Önyargı PDF indirmek için tıklayınız.

Gurur ve Önyargı İnceleme Videosu

Gurur ve Önyargı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: