Edebiyat

Gülün Adı PDF İndir

Gülün Adı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Gülün Adı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Gülün Adı kitabı Umberto Eco (Asıl Yazar), Şadan Karadeniz (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 736 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Gülün Adı kitabı Can Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 1986 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Gülün Adı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750732731
  • ISBN-13 numarası: 978-9750732737

Gülün Adı Kısa Özeti

Gülün Adı isminde bu dev romanıyla aniden dünyanın dört bir yanında ünlenen İtalyan yazarı Umberto Eco, aslen oldukça yönlü bir bilimadamı. İtalya’da, Bologna Üniversitesinde tedris üyesi, semiolog, tarihçi, filozof, estetikçi, ortaçağ uzmanı ve James Joyce üstüne derin araştırmalar yapmış biri. Umberto Eco’nun bu ilk romanı, 1980’de İtalya’da ilk yayımlanışından bu yana sayısız basım yapmış oldu ve dünyanın pek oldukça diline çevrildi. Dünyada mucizevi bir alaka uyandıran bu romanın yankıları hala sürüyor. Filmi de dünyada büyük yankılar uyandırdı. Bu romanın başarısında, kuşkusuz, yazarın ortaçağ mevzusunda derin ve dolaysız bilgisinin büyük oranı var. Tam anlamıyla ve her bakımdan ortaçağ dünyasını yansıtmakla beraber Gülün Adı ne olursa olsun uygar bir roman; uygar romana yepyeni ve uzun nefes getiren emsalsiz bir roman. Bir anlamda ortaçağda geçen, Hıristiyanlık düşüncesini tartışan tarihsel bir roman, bir anlamda da ustaca kurulmuş polisiye ve sürükleyici bir öykü. Ve en önemlisi mucizevi bir dil ve benzeri azca bulunur bir sanat yapıtı. Bu meşhur romanı İtalyanca aslından başarıyla Türkçeye çeviren Şadan Karadeniz’in titiz ve uzun çalışmasını da burada hayranlıkla belirtmemiz gerekiyor. Umberto Eco’nun yayınlarımız içinde çıkan ikinci dev romanı Foucault Sarkacı da, Ortaçağı Düşlemek isminde tecrübe etme kitabı da tekrar Şadan Karadeniz’in çevirisi…

Gülün Adı PDF İndir

Gülün Adı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Gülün Adı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Gülün Adı Epub indirmek için tıklayınız.

Gülün Adı İnceleme Videosu

Gülün Adı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: