Edebiyat

Görünmez İp PDF İndir

Görünmez İp PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Görünmez İp kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Görünmez İp kitabı Patrice Karst (Asıl Yazar), Sevinç Sanem Erzurumlu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 40 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Görünmez İp kitabı Mundi aracılığıyla 18 Mart 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Görünmez İp ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 625749141X
  • ISBN-13 numarası: 978-6257491419

Görünmez İp Kısa Özeti

Yayımlandığı günden beri her yaştan milyonlarca okura ulaşan bu minik öykü kitabı, sevdiklerimizle aramızdaki kopmaz bağı anlatırken gezegenin sessiz fısıltısını duymamıza imkan sağlıyor. Dinleyin, aradığınız refah ve saadet bu fısıltıda saklı!Yayımlandığı ülkelerdeki ebeveynler, terapistler, öğretmenler Görünmez İp’in ayrılık, kayıp, ölüm ve yas süreçlerini ve bunlarla baş etme yollarını özetleyen modern bir klasik olduğu mevzusunda hemfikir. İki çocuğun ve annelerinin hikayesinin anlatıldığı bu kitapta çocuklar büyüyüp bilinçlendikçe korkuları ve endişeleri de onlarla beraber büyümeye başlar. Bunu ayrım eden anne, bütün sevdiklerimizle hatta artık yanımızda olmayanlarla bile aramızda kopmaz bağlar bulunduğunu anlatır onlara. Bu hikaye küçüklere ilkin inanılmaz gelse de her geçen gün bu bağın enerjisini hissetmeye ve sorularına yanıt aramaya başlarlar: Herkesin görünmez bir ipi var mı? Bu ip ne kadar uzağa ulaşıyor? Hiç kopmaz mı?Görünmez İp, evlatların kolayca anlayabileceği ve kucaklayabileceği yaratıcı bir hikayeyle yalnızlığın, ayrılığın yada kaybın üstesinden gelmek için fazlaca rahat bir yaklaşım sunuyor ve evlatların omuzlarını iklim krizi, pandemi benzer biçimde ağır yüklerle dolduran günümüz hayatına mühim bir bildiri veriyor.”Günümüzün zor şartlarında, sevdiklerimizden ayrı olsak da sevginin hepimizi birbirine bağlayan, ebedi bir bağ olduğuna dair hususi bir bildiri veriyor.”Amerikan Pediatristler Akademisi”Her yaştan çocuk -hatta yetişkinler bile- sevdiklerimizle aramızdaki kopmaz bağların öyküsünü okuduğunda, aramış olduğu refah ve mutluluğu bulacak.”Ulusal Okul Psikologları Dernegi”Ayrılık anksiyetesi yaşayan bütün çocuklar için mükemmel bir kitap.”Today’s Parent”Empati ve birlik için evrensel bir vizyon. etkileyici.”Kirkus Reviews

Görünmez İp PDF İndir

Görünmez İp pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Görünmez İp PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Görünmez İp Epub indirmek için tıklayınız.

Görünmez İp İnceleme Videosu

Görünmez İp pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: