Edebiyat

Göğe Bakma Durağı – Seçme Şiirler PDF İndir

Göğe Bakma Durağı – Seçme Şiirler PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Göğe Bakma Durağı – Seçme Şiirler kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Göğe Bakma Durağı – Seçme Şiirler kitabı TURGUT UYAR (Asıl Yazar), BEDİRHAN TOPRAK (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 112 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Göğe Bakma Durağı – Seçme Şiirler kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Mart 2008 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Göğe Bakma Durağı – Seçme Şiirler ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750813871
  • ISBN-13 numarası: 978-9750813870

Göğe Bakma Durağı – Seçme Şiirler Kısa Özeti

“Göğe Bakma Durağı – Seçme Şiirler”İkimiz birden sevinebiliriz göğe bakalımŞu kaçamak ışıklardan şu şeker kamışlarındanBebe dişlerinden güneşlerden yaban otlarındanDurmadan harcadığım şu gözlerimi al kurtarŞu aranıp duran ödlek ellerimi tutBu evleri atla bu evleri de bu tarz şeyleri daGöğe bakalım

Göğe Bakma Durağı – Seçme Şiirler PDF İndir

Göğe Bakma Durağı – Seçme Şiirler pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Göğe Bakma Durağı – Seçme Şiirler PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Göğe Bakma Durağı – Seçme Şiirler Epub indirmek için tıklayınız.

Göğe Bakma Durağı – Seçme Şiirler İnceleme Videosu

Göğe Bakma Durağı – Seçme Şiirler pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d