Edebiyat

Genç Bir Doktorun Anıları: Modern Klasikler Serisi PDF İndir

Genç Bir Doktorun Anıları: Modern Klasikler Serisi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Genç Bir Doktorun Anıları: Modern Klasikler Serisi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Genç Bir Doktorun Anıları: Modern Klasikler Serisi kitabı Mihail Bulgakov (Asıl Yazar), Tuğba Bolat (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 168 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Genç Bir Doktorun Anıları: Modern Klasikler Serisi kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 3 Ocak 2014 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Genç Bir Doktorun Anıları: Modern Klasikler Serisi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 605332311X
  • ISBN-13 numarası: 978-6053323112

Genç Bir Doktorun Anıları: Modern Klasikler Serisi Kısa Özeti

Devrim tarihi Rusya. Karakışı aratmayacak kadar soğuk, kasvetli bir eylül günü, tıp fakültesinden yeni mezun olmuş bir hekim, şehirde çoktan unutulmuş geleneklerin ve boş inançların yargı sürdüğü uzak bir kasabaya gelir. Devrim, büyük şehirlerin merkezlerinde yaşamı ve zihniyetleri altüst ederken, bu genç hekim ülkenin ücra bir bölgesinde kadercilikle ve batıl inançlarla sıkıntılı bir mücadeleye girişir. Zor bir doğum, duyarlı bir cerrahi müdahale, uzaktaki bir hastaya yetişebilmek için şiddetli bir kar fırtınasına karşın göze alınan bir yolculuk, ağrılarını dindirmeye çalışırken morfinman olan bir meslektaş. Genç doktorun gündelik hayatında karşılaşmış olduğu tüm sıkıntılı sınavlar, Bulgakov’un elinde mucizevi kuvvetli bir anlatımla, dram sınırlarında gezinen bir dokunaklılıkta öykülere dönüşür(Tanıtım Bülteninden)

Genç Bir Doktorun Anıları: Modern Klasikler Serisi PDF İndir

Genç Bir Doktorun Anıları: Modern Klasikler Serisi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Genç Bir Doktorun Anıları: Modern Klasikler Serisi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Genç Bir Doktorun Anıları: Modern Klasikler Serisi Epub indirmek için tıklayınız.

Genç Bir Doktorun Anıları: Modern Klasikler Serisi İnceleme Videosu

Genç Bir Doktorun Anıları: Modern Klasikler Serisi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: