Edebiyat

Gece Yarısı Kütüphanesi PDF İndir

Gece Yarısı Kütüphanesi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Gece Yarısı Kütüphanesi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Gece Yarısı Kütüphanesi kitabı Matt Haig (Asıl Yazar), Kıvanç Güney (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 296 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Gece Yarısı Kütüphanesi kitabı Domingo Yayınevi aracılığıyla 1 Haziran 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Gece Yarısı Kütüphanesi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6051981837
  • ISBN-13 numarası: 978-6051981833

Gece Yarısı Kütüphanesi Kısa Özeti

“Yaşamla ölüm içinde bir kütüphane var,” dedi. “Bu kütüphanedeki raflar sonsuza kadar gider. Her kitap yaşamış olabileceğin başka bir yaşamı yaşama şansını sunar sana. Farklı seçimler yapmış olsan, şu an iyi mi bir yaşamın olacağını görürsün.Pişmanlıklarını telafi etme şansın olsaydı, birtakım mevzularda değişik davranır mıydın?”Nora Seed çok kötü halde. Kedisi öldü. İşinden kovuldu. Abisi onunla konuşmuyor. Kimsenin ona ihtiyacı yok. Art arda alınmış fena kararların cevabında bir kütüphanede buluyor kendini. Zamanın asla akmadığı bir gece yarısı kütüphanesinde, ebedi sayıda kitabın ortasında… Kitapların her birinde Nora’nın değişik bir yaşamı yazılı. Başka kararlar verseydi yaşamış olabileceği hayatlar.Farklı kariyerler, değişik eşler, değişik arkadaşlar, değişik metropoller içinde gidip gelen Nora’nın aklı sorularla doluyor. Mutluluk ancak mühim sandığımız seçimlerde mi gizli? Yanlış giden her detayın sorumlusu harbiden hepimiz miyiz? Hayatı yaşanılır kılan ne? Yanlış bir karar adamın bütün yaşamına mal olabilir mi?

Gece Yarısı Kütüphanesi PDF İndir

Gece Yarısı Kütüphanesi pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Gece Yarısı Kütüphanesi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Gece Yarısı Kütüphanesi PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: