Edebiyat

Fedailerin Kalesi Alamut PDF İndir

Fedailerin Kalesi Alamut PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Fedailerin Kalesi Alamut kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Fedailerin Kalesi Alamut kitabı Vladimir Bartol (Asıl Yazar), Ender Nail (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 510 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Fedailerin Kalesi Alamut kitabı Koridor Yayıncılık aracılığıyla 9 Mart 2012 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Fedailerin Kalesi Alamut ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6054188976
  • ISBN-13 numarası: 978-6054188970

Fedailerin Kalesi Alamut Kısa Özeti

Yılların eskitemediği görkemli kitap ALAMUT artık Koridor Yayıncılıkta. Hasan Sabbah’ın, Alamut Kalesinin, fedailerin ve aden bahçelerinin hikayesi. Bir tarafta Hasan Sabbah’ın yeryüzü cennetiyle yeni tanışan güzel köleler, diğer yanda onun en emin savaşçıları olan fedailer. Sabbah’ın yarattığı cennetin arasında gözleri açıldığında hepsinin yaşamı asla umulmadık bir biçimde değişir. Hikaye 11. asır İranında, kendini peygamber duyuru eden Hasan Sabbah’ın, seçilmiş bir öbek insanı intihar suikastçısına dönüştürerek bölgede egemenlik oluşturmak için çılgınca ve hem de akıllıca bir plan tasarladığı Alamut Kalesinde geçmektedir. Güzel kadınların, yemyeşil bahçelerin, şarap ve haşhaşın göz boyadığı sanal bir aden yaratan Sabbah, genç savaşçılarını emirlerine uydukları takdirde bu cennete gidebileceklerine inandırır. Kendilerini onun yoluna adayan, ölmeyi de öldürmeyi de göze almış olan bu minik orduyla hükümdar sınıfına gözdağı verebileceğini düşünür. Sabbah kendi deyimiyle insanların saflığını kullanıp dine adanmışlığı politik emellerine alet eder. Artık kapılar onun için ardına kadar açılmıştır.

Fedailerin Kalesi Alamut PDF İndir

Fedailerin Kalesi Alamut pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Fedailerin Kalesi Alamut PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Fedailerin Kalesi Alamut Epub indirmek için tıklayınız.

Fedailerin Kalesi Alamut İnceleme Videosu

Fedailerin Kalesi Alamut pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: