Edebiyat

Fareler ve İnsanlar PDF İndir

Fareler ve İnsanlar PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Fareler ve İnsanlar kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Fareler ve İnsanlar kitabı John Steinbeck (Asıl Yazar), Ayşe Ece (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 126 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Fareler ve İnsanlar kitabı Sel Yayıncılık aracılığıyla 5 Eylül 2012 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Fareler ve İnsanlar ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9755705856
  • ISBN-13 numarası: 978-9755705859

Fareler ve İnsanlar Kısa Özeti

Pulitzer ve Nobel Edebiyat Ödülü’nü kazanan John Steinbeck’in çağımızın sosyal ve insani meselelerini ustalıkla resmettiği eserleri uygar dünya edebiyatının başyapıtları içinde yer alır. Steinbeck romanlarında yalın ve keskin bir gerçeklik sunarken tekrar de her seferinde çarpıcı bir hikaye ile menfaat okurunun karşısına. Tarihin bir kesitindeki dramı insani ayrıntıları kaçırmadan sergilerken, “tozpembe olmayan realist bir umudun” türküsünü dillendirir. Bu nedenle eserleri yazınsal değerleri kadar güncelliklerini de asla yitirmemiştir.Fareler ve İnsanlar, birbirine zıt karakterdeki iki mevsimlik ziraat işçisinin, akıllı George Milton ve onun kuvvetli güçlü fakat akli dengesi bozuk yoldaşı Lennie Small’un hikayesini anlatır. Küçük bir toprak satın alıp insanca bir yaşam hayata devam etmenin hayalini kuran bu ikilinin öyküsünde dostluk ve dayanışma duygusu mühim bir yer tutar. Steinbeck adamın adamla ilişkisini anlatmakla kalmaz adamın doğayla ve toplumla kurduğu ilişkileri de mevzu eder bu destansı romanında. Kitabın ismine esin veren Robert Burns şiirindeki gibi; “En iyi planları farelerin ve insanların / Sıkça ters gider…”Dünyaca meşhur yazar John Steinbeck’in en fazlaca satan kitaplarından önde gelen Fareler ve İnsanlar, iki seyyah çiftlik işçisinin yaşamış olduğu dramatik vakaları mevzu alıyor. Fareler ve İnsanlar kitabını okuyarak şahsi ve toplumsal sorgulamalar yapabilir ve dayanışma, dostluk ve sevgi üstüne düşünerek değişik bakış açıları kazanabilirsiniz. John Steinbeck’in en iyi eseri Fareler ve İnsanlar’ı indirimli fiyat ve süratli kargo ayrıcalıklarıyla sipariş verebilirsiniz.

Fareler ve İnsanlar PDF İndir

Fareler ve İnsanlar pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Fareler ve İnsanlar PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Fareler ve İnsanlar Epub indirmek için tıklayınız.

Fareler ve İnsanlar İnceleme Videosu

Fareler ve İnsanlar pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: