Edebiyat

EZİLENLER PDF İndir

EZİLENLER PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde EZİLENLER kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. EZİLENLER kitabı Fyodor Mihayloviç Dostoyevski (Asıl Yazar), Nihal Yalaza Taluy (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 400 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. EZİLENLER kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2008 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

EZİLENLER ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 994488314X
  • ISBN-13 numarası: 978-9944883146

EZİLENLER Kısa Özeti

Fyodor Mihayloviç Dostoyevski (1821-1881): İlk romanı İnsancıklar’ın çarpıcı mevzusu ve değişik kurgusuyla dikkatleri çekti, bireyin ruh halini aktarış kuvvetiyle mühim bir yazar olarak ün kazandı.Bu kitabın arkasından piyasaya sürülen hikaye ve romanları, çağımızda edebiyat klasikleri içinde yer alsa da, o dönemde pek alaka görmedi.1.Nikolay’ın baskıcı diyetine muhalif politik bir gruba katılan Dostoyevski, bundan dolayı tutuklandı, idama mahküm oldu. Kurşuna dizilmek üzereyken cezası sürgün ve mecbur askerliğe çevrildi.Sibirya sürgününden sonrasında yazdığı romanlarla yeniden eski ününe kavuştu. 1861’de piyasaya sürülen Ezinler eleştirmenlerin sert tepkisiyle karşılaştı, sadece geniş bir okuyucu kitlesi tarafınca beğeniyle okundu.Ürünün baskısı görseldeki ile farklılık gösterebilir.

EZİLENLER PDF İndir

EZİLENLER pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. EZİLENLER PDF indirmek için tıklayınız.
  2. EZİLENLER Epub indirmek için tıklayınız.

EZİLENLER İnceleme Videosu

EZİLENLER pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: