Edebiyat

DÜNYA TARİHİ PDF İndir

DÜNYA TARİHİ PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde DÜNYA TARİHİ kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. DÜNYA TARİHİ kitabı Julian Barnes (Asıl Yazar), Serdar Rifat Kırkoğlu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 320 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. DÜNYA TARİHİ kitabı Ayrıntı Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 1999 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

DÜNYA TARİHİ ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 975539236X
  • ISBN-13 numarası: 978-9755392363

DÜNYA TARİHİ Kısa Özeti

Julian Barnes’ın 101/2 Bölümde Dünya Tarihi isimli romanı, bildiğimiz, alışageldiğimiz dünya tarihlerinden değil. Bir kere, yapısını kuru ve kavramsal düşünceler değil, o düşünceleri doğuran güzel duyu yaşantılar oluşturuyor. İkincisi, geleneksel bakış açılarından sapan alternatif bir tarih, hatta deyim yerindeyse, Doğa’nın bakış açısından muhalif bir İnsanlık Tarihi. Sonra, entresan bir şekilde, kesirli, artığı olan bir tarih. Nedir bu artık? Bu artık, kitabın bir bölümünü (“Parantez”) oluşturacak kadar mühim; zira Julian Barnes “aşk” kavramını, oldukca bilinmeyenli Dünya Tarihi denkleminde eğer olmazsa olmaz bir parametre olarak görüyor ve ona romanında son aşama mühim ve anlamlı bir yer açıyor. Barnes romanında, o benzeri olmayan ironisiyle, bizlere mucizevi çeşitlilikte öyküler konu alıyor fakat her şeyden ilkin de sorular soruyor:Nuh efsanesi bir tahtakurdunun gözünden ifade edilecek olursa ortaya iyi mi bir Tarih yorumu çıkar? Filistinli teröristler, Akdeniz’de seyreden bir yolcu gemisini ele geçirip de taleplerinin yerine getirilmesi için yolcuları öldürmekle tehdit ederlerse, Nuh efsanesi uygar zamanlarda iyi mi bir yankı bulmuş olur? 16. asır Fransa’sındaki Mamirolle Köyü sakinleri haşaratı mahkemeye verirlerse karşımıza iyi mi bir dava çıkar? İnsanlığın en eski düşlerinden biri, düşünüzde uyandığınızı görmek, ölümsüzlük mevzusundaki görüşlerinizde iyi mi bir değişikliğe yol açabilir? İşte Julian Barnes, 101/2 Bölümde Dünya Tarihi isimli romanında, bize bu denli farklı fakat hem de da bu denli oldukca ortak paydaya haiz öyküler konu alıyor.Ürünün baskısı görseldeki ile farklılık gösterebilir.

DÜNYA TARİHİ PDF İndir

DÜNYA TARİHİ pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. DÜNYA TARİHİ PDF indirmek için tıklayınız.
  2. DÜNYA TARİHİ Epub indirmek için tıklayınız.

DÜNYA TARİHİ İnceleme Videosu

DÜNYA TARİHİ pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: