Edebiyat

Dune Sapkınları PDF İndir

Dune Sapkınları PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Dune Sapkınları kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Dune Sapkınları kitabı Frank Herbert (Asıl Yazar), Dost Körpe (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 600 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Dune Sapkınları kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 31 Ekim 2020 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Dune Sapkınları ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 625773715X
  • ISBN-13 numarası: 978-6257737159

Dune Sapkınları Kısa Özeti

Frank Herbert, deneylerden oldukça deneysel yaklaşımların had safhaya ulaştığı, tür içerisindeki “iyi edebiyat iyi edebiyattır”cıları bir araya getiren yeni dalga bilimkurgu akımının en mühim temsilcilerinden. Türün bütün olanaklarını, suyunu çıkarana kadar kullandığı Dune serisinin beşinci kitabı Dune Sapkınları, iman ve inançsızlık arasındaki çizgiyi soluklaştıran, epik serinin sonuna bir kala taşları yerinden oynatan bir eser.Tanrı İmparator 2. Leto’nun üç bin beş yüz yıla yakın devam eden hükümdarlığının son bulmasının üzerinden bin beş yüz sene geçti. Altın Yol için yapmış olduğu bu fedakarlıktan sonrasında insanoğlu 2. Leto’nun “harbiden de” ölüp ölmediğinden hala güvenli değillerdi ve İmparatorluk harap olsa da Altın Yol’u sıkı sıkıya takip etmeye devam edeceklerdi.Dağılış kararı milyonlarca insan parçalanan uygarlığı terk ederek uzayın meçhul köşelerine dağılmışlardı. Artık Rakis denen Arrakis yeniden çölleşmişti ve kum solucanları ölmekteydi. Bu sırada, Kayıp Olanlar gücü ellerine koymak için geri dönmüştü. Hizipler, İmparatorluk’tan arta kalanın kontrolünü ele koymak için yarışırken Rakis’te Sheeana isminde bir kız bütün dikkatleri üzerine çekmişti bu sebeple son Tanrı İmparator’un bahsetmiş olduğu kehaneti gerçekleştirebiliyordu: Kum solucanlarını test etmek.Tüm bunlar olurken Bene Geseritler’in önünde iki seçenek vardı: Ya gizli saklı manipülatörler olarak, hayatta kalmaya çabalayan insanlığın aynı yolda ilerlemesini izleyeceği yolu göstermeye devam edip gerilimi azaltacak veya Altın Yol’u kabul edip insanlığı yok olma tehlikesinden uzak yeni bir geleceğe götüreceklerdi.”Şahane planlanmış bir eserin gösterişli bir parçası. Fevkalade!” -Los Angeles Herald Examiner

Dune Sapkınları PDF İndir

Dune Sapkınları pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Dune Sapkınları PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Dune Sapkınları Epub indirmek için tıklayınız.

Dune Sapkınları İnceleme Videosu

Dune Sapkınları pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: