Edebiyat

Dune PDF İndir

Dune PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Dune kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Dune kitabı Frank Herbert (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 696 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Dune kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2015 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Dune ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 605375479X
  • ISBN-13 numarası: 978-6053754794

Dune Kısa Özeti

“Yüzüklerin Efendisi haricinde bu kitapla kıyaslanacak başka bir kitap yok.” -Arthur C. Clarke “Güçlü, inandırıcı ve usta işi.” -Robert A. Heinlein “Modern bilimkurgunun mihenk taşlarından biri.” -Chicago Tribune En İyi Roman kategorisinde Hugo Ödülü En İyi Roman kategorisinde Nebula Ödülü Okurlar tarafınca 20. yüzyılın en iyi bilimkurgu yapıtı seçilen Dune serisi, yepyeni kapakları ve gözden geçirilmiş çevirileriyle 50. senesinde İthaki’de. Modern edebiyatın en epik mesih anlatılarından biri sayılan Dune, genç Paul Atreides’in öyküsünü anlatır. Atreides’in ailesi, evrendeki en mühim ve en kıymetli madde olan melanj ‘baharatının’ tek deposu olarak malum Arrakis gezegeninin kontrolünü kabul etmiştir. İmpatorluğun güçleri Arrakis’in kontrolü için birbirlerinin boğazına sarılırken, politika, din, ekoloji, teknoloji ve insani duyguların oldukça katmanlı, kompleks etkileşiminden benzersiz bir öykü doğacaktır. Frank Herbert’ın yarattığı evren, seneler süresince milyonlarca okurun zihninde gerçekliğini kabul ettirdi ve bugün de ayakta. İyi bir bilimkurgu ve iyi bir edebiyat yapıtı okumak isteyen her insanın yolu Dune serisinde birleşiyor. İthaki’nin yepyeni “Bilimkurgu Klasikleri” dizisi Dune efsanesiyle başlıyor.Bilim kurgu türünün en mühim eserlerinden biri olarak düşünülen Dune, yayımlandığı tarihten günümüze kadar pek oldukça yazıya mevzu olmuş, onlarca kere defa beyazperde ve dizilere uyarlanmıştır. İnsan doğası ve daha pek oldukça mevzuya dair çok büyük fikirlerle dolu Dune kitabını okuyanlar bambaşka bir bilimkurgu serüvenine yolculuğa çıkıyor. Herbert’ın yarattığı garip çöl dünyasıyla hemen hemen tanışmadıysanız derhal Dune kitap serisini satın alın.

Dune PDF İndir

Dune pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Dune PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Dune Epub indirmek için tıklayınız.

Dune İnceleme Videosu

Dune pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: