Edebiyat

Dorian Gray’in Portresi PDF İndir

Dorian Gray’in Portresi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Dorian Gray’in Portresi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Dorian Gray’in Portresi kitabı Oscar Wilde (Asıl Yazar), Nihal Yeğinobalı (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 280 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Dorian Gray’in Portresi kitabı Can Yayınları aracılığıyla 12 Aralık 2002 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Dorian Gray’in Portresi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750739175
  • ISBN-13 numarası: 978-9750739170

Dorian Gray’in Portresi Kısa Özeti

Dorian Gray son aşama yakışıklı genç bir adamdır. Arkadaşı ressam Basil Hallward, genç erkeğin güzelliğinden öylesine etkilenir ki bir portresini yapar. Ressamın evinde hedonist Lord Henry’ yle tanışan Dorian, bu yeni dostunun gençlik ve haz üstüne düşüncelerinden fazlaca etkilenir; dünyadaki en mühim şeyin güzellik olduğuna razı gelen genç adam, portresini kıskanmaya başlayınca, kendisinin yerine onun yaşlanmasını diler.Oscar Wilde’ın tek romanı Dorian Gray’in Portresi 1891’de yayımlandığında, Victoria periyodunun ikiyüzlü terbiye anlayışının kurbanı olarak eleştirmenlerin ağır eleştirilerine uğradı. Wilde ise ısrarla, sanatın özünde ahlakdışının bulunduğunu altını çizdi ve her insanın Dorian Gray’de kendi günahını göreceğini tekrarladı.

Dorian Gray’in Portresi PDF İndir

Dorian Gray’in Portresi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Dorian Gray’in Portresi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Dorian Gray’in Portresi Epub indirmek için tıklayınız.

Dorian Gray’in Portresi İnceleme Videosu

Dorian Gray’in Portresi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d