Edebiyat

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu: Bütün Romanları PDF İndir

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu: Bütün Romanları PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Dokuzuncu Hariciye Koğuşu: Bütün Romanları kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Dokuzuncu Hariciye Koğuşu: Bütün Romanları kitabı Peyami Safa (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 112 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Dokuzuncu Hariciye Koğuşu: Bütün Romanları kitabı Ötüken Neşriyat aracılığıyla 1 Ocak 1996 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu: Bütün Romanları ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9754370486
  • ISBN-13 numarası: 978-9754370485

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu: Bütün Romanları Kısa Özeti

Peyami Safa’nın şaheserlerinden Dokuzuncu Hariciye Koğuşu, Türk edebiyatında “insan ruhunun derinliklerinde ve labi-rentlerinde dolaşan ilk roman” olması ve hasta bir insanı ve onun psikolojisini ele alması bakımından mühim bir yere sahiptir. Birçok araştırmacı ve yazar tarafınca Türk edebiyatında bir ilk düşünülen Dokuzuncu Hariciye Koğuşu, Tanpınar söylediği gibi, “acının ve ıstırabın yegane kitabı” olarak hem kemiyet bununla birlikte keyfiyet bakımından başka hiç bir yapıt olmasa da Türk romanının var olduğuna kanıt gösterilebilecek kudrette bir eserdir. Romanın genç kahramanı, ayağındaki rahatsızlıktan kurtulabilmek için sayısız doktora görünür ve en sonunda havadar bir ortamda, stresten uzak bir istirahat periyodu geçirmesi gerektiğine ikna edilir. Ancak, gerek akrabaları olan bir Paşa’nın Erenköyü’ndeki köşkünde konuk kalmış olduğu dönemde, gerekse kendi evi ve hastaneye gidiş gelişlerinde şuurunu adeta bir facia atmosferinde yoğurur. Peyami Safa’nın çocukluk ve gençlik dönemlerinden fazlasıyla izler taşıyan roman, hem umudu ve umutsuzluğu, bununla birlikte luğu ve felaketi aynı sayfalara sığdırabilmiş olması bakımından adamın eşi olmayan bir tarifini sunuyor.

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu: Bütün Romanları PDF İndir

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu: Bütün Romanları pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Dokuzuncu Hariciye Koğuşu: Bütün Romanları PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Dokuzuncu Hariciye Koğuşu: Bütün Romanları Epub indirmek için tıklayınız.

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu: Bütün Romanları İnceleme Videosu

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu: Bütün Romanları pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: