Edebiyat

Doktor OX’un Deneyi: Modern Klasikler Dizisi – 92 PDF İndir

Doktor OX’un Deneyi: Modern Klasikler Dizisi – 92 PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Doktor OX’un Deneyi: Modern Klasikler Dizisi – 92 kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Doktor OX’un Deneyi: Modern Klasikler Dizisi – 92 kitabı Jules Verne (Asıl Yazar), Alev Özgüner (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 96 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Doktor OX’un Deneyi: Modern Klasikler Dizisi – 92 kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 2 Mart 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Doktor OX’un Deneyi: Modern Klasikler Dizisi – 92 ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 605332969X
  • ISBN-13 numarası: 978-6053329695

Doktor OX’un Deneyi: Modern Klasikler Dizisi – 92 Kısa Özeti

Hikayemiz, Flandre’da, imgesel Quiquendone kentinde geçer. Kentin sakin, ölçülü, tutumlu ve ağırkanlı insanları yüzyıllardır hiç bir mevzuda aşırılığa kaçmadan, herhangi bir duygu emaresi göstermeden, ahenk arasında son aşama sabit bir ömür sürmektedir. Yöneticileri bile yaşamları süresince inisiyatif kullanmadan, hiç bir mühim karar almadan bu dünyadan göçüp gitmektedir. Ancak Doktor Ox’un lafda kenti tenvir projesiyle gelişi Quiquendone’da bir şeyleri değiştirecektir.Doktorun gizli saklı bir gündemi vardır ve bunun için şehir halkını kobay olarak kullanmaktan çekinmeyecektir. Zira bilim vicdansız kişilerin elinde tehlikeli olabilir. Jules Verne ince ironisinin her satırına sindiği bu keyifli novellada, dünyadan kopuk yaşayan, ortaçağla bağlarını koparmamış minik bir kentin Flaman sakinlerinin çoktan miadını doldurmuş ömür biçimlerini hicveder. Hikaye Alman asıllı Fransız besteci Jacques Offenbach’ın Doktor Ox isimli operasına da mevzu olmuş, librettonun yazımına bizzat Verne de katkıda bulunmuştur.

Doktor OX’un Deneyi: Modern Klasikler Dizisi – 92 PDF İndir

Doktor OX’un Deneyi: Modern Klasikler Dizisi – 92 pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Doktor OX’un Deneyi: Modern Klasikler Dizisi – 92 PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Doktor OX’un Deneyi: Modern Klasikler Dizisi – 92 Epub indirmek için tıklayınız.

Doktor OX’un Deneyi: Modern Klasikler Dizisi – 92 İnceleme Videosu

Doktor OX’un Deneyi: Modern Klasikler Dizisi – 92 pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: