Edebiyat

Diriliş PDF İndir

Diriliş PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Diriliş kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Diriliş kitabı Lev Nikolayeviç Tolstoy (Asıl Yazar), Ayşe Hacıhasanoğlu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 637 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Diriliş kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 4 Ocak 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Diriliş ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9944886661
  • ISBN-13 numarası: 978-9944886666

Diriliş Kısa Özeti

Lev Nikolayeviç Tolstoy (1829 – 1910): Savaş ve Barış, Anna Karenina ve Kreutzer Sonat’ın büyük yazarı, hayatının son otuz senesinde kendini insan, aile, din, devlet, toplum, özgürlük, boyun eğme, başkaldırma, sanat, güzel duyu mevzularında teorik çalışmalara verdi. 1899’da piyasaya çıkan Diriliş Tolstoy’un yaşamış olduğu sırada çıkan son romanıdır. Tolstoy, senelerce üstünde planladığı ve pek fazlaca teorik yaratı yazdığı insanlık problemlerini bu kitapta yazınsal bir kurgu arasında ele aldı. Diriliş ancak Sibirya’ya giden bir mahkum kafilesinin yolculuğunu değil, hayatın anlamını kavramak adına ferdin kendini tekrar var etme periyodunu özetleyen bir başyapıttır.Ayşe Hacıhasanoğlu (1952): DTCF Rus Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. Bir zaman SSCB Büyükelçiliği Basın Bürosu’nda mütercim olarak çalıştı. Edebiyat ve toplumsal bilimler alanında çeviriler yaptı. Dostoyevski, Tolstoy, Turgenyev, Gorki, Bagirov eserlerini Türkçeye kazandırdığı yazarlar içinde yer almaktadır.

Diriliş PDF İndir

Diriliş pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Diriliş PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Diriliş Epub indirmek için tıklayınız.

Diriliş İnceleme Videosu

Diriliş pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: