Edebiyat

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah PDF İndir

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Denizler Altında Yirmi Bin Fersah kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Denizler Altında Yirmi Bin Fersah kitabı Jules Verne (Asıl Yazar), Berna Günen (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 532 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Denizler Altında Yirmi Bin Fersah kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 5 Aralık 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6052959827
  • ISBN-13 numarası: 978-6052959824

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah Kısa Özeti

Jules Verne’in 1870 senesinde piyasaya sürülen ve en sevilen yapıtlarından kabul edilen bu klasik bilimkurgusunun kahramanı denizdir. Yazar dostu George Sand’dan gelen bir mektup onu bu romanı yazmak suretiyle harekete geçirmiş, edebiyatın en unutulmaz isyankarlarından Kaptan Nemo’yu yaratmasına vesile olmuştu. George Sand, “Bizi kısa sürede okyanusun derinliklerine götüreceğinizi ümit ediyorum” diyordu mektubunda ve karakterlerinin Verne’in ilmi öngörüleri ve imgelemiyle geliştirdiği dalış kıyafetleriyle gezdiği bir seyahat beklentisinden laf ediyordu.1866 senesinde dünya denizlerinde muhtelif gemiler tarafınca gözlemlenen bir deniz canavarı peyda olur. Kimi deniz kazalarından, birtakım gemilerin kayboluşundan görevli tutulan ve “bir balinadan katbekat büyük ve süratli bir nesne” olarak tanım edilen bu çok büyük deniz hayvanı bilim dünyasında da hararetli tartışmalara yol açar. Bunun üstüne harekete geçen Birleşik Devletler, Abraham Lincoln isimli fırkateyni canavarın peşine düşmek suretiyle bir sefer için hazırlar. Paris Doğa Tarihi Müzesi’nden Professör Aronnax, sadık hizmetkarı Conseil ve Kanadalı zıpkıncı Ned Land de bu sefere katılırlar. Onları esrarengiz Kaptan Nemo’nun eline düşmeleriyle başlamış olan mucizevi maceralar beklemektedir.

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah PDF İndir

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Denizler Altında Yirmi Bin Fersah PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Denizler Altında Yirmi Bin Fersah Epub indirmek için tıklayınız.

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah İnceleme Videosu

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d