Edebiyat

Denemeler: Hasan Ali Yücel Klasikler PDF İndir

Denemeler: Hasan Ali Yücel Klasikler PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Denemeler: Hasan Ali Yücel Klasikler kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Denemeler: Hasan Ali Yücel Klasikler kitabı Michel de Montaigne (Asıl Yazar), Sabahattin Eyüboğlu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 272 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Denemeler: Hasan Ali Yücel Klasikler kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 5 Ocak 2006 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Denemeler: Hasan Ali Yücel Klasikler ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9754586985
  • ISBN-13 numarası: 978-9754586985

Denemeler: Hasan Ali Yücel Klasikler Kısa Özeti

Michel de Montaigne (1533-1592): “Kendini tanı” ve “Ne biliyorum?” benzer biçimde temel sorularla yola çıkarak bir insanda insanlığın tüm hallerini yoklayan “deneme” türünün isim babasıdır. 1571’de kitaplarıyla beraber çiftliğine çekilmesiyle başlamış olan bu yaratıcı süreç, Montaigne’i ilkin okuduklarıyla alakalı notlar almaya itmiş, aynı notlar zaman içinde Denemeler’i (1580) oluşturmuştur. Sabahattin Eyüboğlu çevirileri de, 1940’daki ilk baskısından 1970’deki halini alana dek her defasında yeni parçalar ilave edildikten sonra bir anlamda yapıtla benzeri bir yol izlemiştir.Sabahattin Eyüboğlu (1908-1973), Hasan Ali Yücel’in kurduğu Tercüme Bürosu’nun başkan yardımcısı ve Cumhuriyet periyodunun en mühim kültür insanlarından biriydi. Tek başına ya da “imece” birlikteliğiyle yapmış olduğu çeviriler, Hayyam’dan Montaigne’e, Platon’dan Shakespeare’e hep, dünya kültürünün zirve adlarındandı.

Denemeler: Hasan Ali Yücel Klasikler PDF İndir

Denemeler: Hasan Ali Yücel Klasikler pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Denemeler: Hasan Ali Yücel Klasikler PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Denemeler: Hasan Ali Yücel Klasikler Epub indirmek için tıklayınız.

Denemeler: Hasan Ali Yücel Klasikler İnceleme Videosu

Denemeler: Hasan Ali Yücel Klasikler pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: