Edebiyat

Delifişek PDF İndir

Delifişek PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Delifişek kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Delifişek kitabı Jose Mauro De Vasconcelos (Asıl Yazar), İnci Kut (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 85 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Delifişek kitabı Can Yayınları aracılığıyla 3 Ocak 1993 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Delifişek ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 975072478X
  • ISBN-13 numarası: 978-9750724787

Delifişek Kısa Özeti

Brezilyalı Jose Mauro de Vasconcelos’un, kendi ömür kesitlerinden yola çıkarak yazdığı Şeker Portakalı’nı, bizim ülkemizde yediden yetmişe hepimiz senelerdir sevmiş olarak okuyor. Romanın kahramanı olan minik Zeze, evlatların olmasıyla birlikte büyüklerin de yüreklerinde yer etmeyi becermiş sevgili bir çocuktur. Şeker Portakalı’nın ikinci kısmı olan Güneşi Uyandıralım’da sevgili Zeze birazcık daha büyümüştür.Küçüklüğündeki biricik dostu Şeker Portakalı fidanı yoktur artık. Onun yerini yeni bir arkadaş almıştır: yüreğinde yer eden sevgili bir kurbağa’dır bu yeni arkadaş. Dizinin üçüncü kitabı olan Delifişek’te ise Zeze’yi daha da büyümüş bulacaksınız. Yeniyetmelikten çıkmakta, tam bir genç adam olmaktadır. Yaşamın katı gerçekleriyle yüzyüzedir artık. Haklarını arayan, özgürlüğünü yaratmaya çalışan biridir Zeze.

Delifişek PDF İndir

Delifişek pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Delifişek PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Delifişek Epub indirmek için tıklayınız.

Delifişek İnceleme Videosu

Delifişek pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: