Edebiyat

Deli Kadın Hikayeleri PDF İndir

Deli Kadın Hikayeleri PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Deli Kadın Hikayeleri kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Deli Kadın Hikayeleri kitabı Mine Söğüt (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 184 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Deli Kadın Hikayeleri kitabı Can Sanat Yayınları aracılığıyla 12 Nisan 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Deli Kadın Hikayeleri ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750756584
  • ISBN-13 numarası: 978-9750756580

Deli Kadın Hikayeleri Kısa Özeti

Size kadınlıkla lanetlenmiş bir varoluş hezeyanı anlatacağım.Sizi saçlarının ve ayaklarının ucu içinde meydana gelen şeylerden ibaret,doğurmaya mahkum,çocuklarını kaybetmekle mühürlü,yalnız, yapayalnız bir kalabalıkta dolaştıracağım.İçlerine oluşturulan kapıların arkasına saklanmış bayanların delirerekbedenlerinden dışarı açtıkları pencerelerden bakacağım.O pencerelerden yeniden ve yeniden ve yeniden kendimi aşağı atacağım.O pencerelerden yeniden ve yeniden ve yeniden kendimi aşağı atacağım.Mine Söğüt unutulmaz hikaye derlemesi Deli Kadın Hikayeleri’nde camianın baskıladığı, kurumların kısıtladığı, kuralların heba ettiği, değişik olduğundan dışlanan, yok edilen; güçsüzlüğe, delirmeye, cinnete terk edilen hanımefendileri anlatıyor. İlk baskısı 2011’de meydana getirilen bu 21 delilik hikayesi güncelliğinden ve gücünden hiç bir şey kaybetmeksizin okurların derinlerine nüfuz etmeyi sürdürüyor.

Deli Kadın Hikayeleri PDF İndir

Deli Kadın Hikayeleri pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Deli Kadın Hikayeleri PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Deli Kadın Hikayeleri Epub indirmek için tıklayınız.

Deli Kadın Hikayeleri İnceleme Videosu

Deli Kadın Hikayeleri pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d