Edebiyat

Deli İbram Divanı PDF İndir

Deli İbram Divanı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Deli İbram Divanı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Deli İbram Divanı kitabı Ahmet Büke (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 208 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Deli İbram Divanı kitabı Can Sanat Yayınları aracılığıyla 9 Kasım 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Deli İbram Divanı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750755405
  • ISBN-13 numarası: 978-9750755408

Deli İbram Divanı Kısa Özeti

Fabrikanın bacasının tüttüğü ilk gün başladılar can almaya. Dişlerine kan değmiş kurt sürüsü şeklinde denize daldılar. Yaş almış demediler, minik demediler, yavrulama tarihi demediler. Köstence’nin göğü yağ kokusuyla doldu. İnsanlar öğürerek gezer oldu. Süngüyle vurmak başka fakat tüfekle avlanmak dayanılır değildi. O tarraka, o gümbürtü! Dağlara kaçtım kaç defa. Mağaralara girdim. Solucanlarla çıyanlarla geçirdim günlerimi. Ama sabah olup gün doğunca o sesler tekrar her yanı tutuyordu.Deli İbram Divanı, öykücülüğümüzün yaşayan büyük adı Ahmet Büke’nin romanda da ne kadar mahir bulunduğunu gösteren, uzun seneler akıllarda kalacak, konuşulacak bir eser. Ege insanının doğayla, tarihle, efsanelerle beslenen hayatı, coğrafyamızın kangren olmuş adaletsizlik, gelir eşitsizliği sorunlarıyla harmanlanıyor, bir ada ve deniz hikayesi olarak biçimleniyor. İzmir’in de yer yer karakter olarak belirdiği bir devre romanı olan Deli İbram Divanı, deniz edebiyatımızın klasikleri arasına girmeye aday.

Deli İbram Divanı PDF İndir

Deli İbram Divanı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Deli İbram Divanı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Deli İbram Divanı Epub indirmek için tıklayınız.

Deli İbram Divanı İnceleme Videosu

Deli İbram Divanı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: