Edebiyat

De Profundis: Andre Gide’in Önsözüyle PDF İndir

De Profundis: Andre Gide’in Önsözüyle PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde De Profundis: Andre Gide’in Önsözüyle kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. De Profundis: Andre Gide’in Önsözüyle kitabı Oscar Wilde (Asıl Yazar), Roza Hakmen (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 176 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. De Profundis: Andre Gide’in Önsözüyle kitabı Can Yayınları aracılığıyla 7 Ocak 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

De Profundis: Andre Gide’in Önsözüyle ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750739558
  • ISBN-13 numarası: 978-9750739552

De Profundis: Andre Gide’in Önsözüyle Kısa Özeti

Fırtınalı hayatı süresince her davranışıyla ya bir skandal veya bir akım yaratan, her lafı bir özdeyiş haline gelen Oscar Wilde’ın Alfred Douglas’la yakın dostluğu, Douglas’ın babası Queensberry markisini oldukca kızdırmıştı. Marki tarafınca eşcinsellikle suçlanan Wilde, arkadaşlarının Fransa’ya kaçması için bitirdikleri uyarılara rağmen kaçmamakta direnince tutuklanarak mahkemeye çıkarılmış, parlak ifadesine rağmen suçlu bulunarak iki sene hapis cezasına çarptırılmıştı. Cezasının büyük bölümünü geçirdiği Reading Hapisha-nesi’nden Douglas’a yazdığı mektup, kendisini sefahate sürüklediği ve sonrasında da haiz çıkmadığı için genç erkeğe yönelttiği suçlamalarla doluydu. Wilde’ın mektubu Douglas’ın eline geçmese de, 1905’te De Profundis adıyla yayımlandıktan sonrasında reel okuruna ulaşabildi.Edebiyat tarihinin bu meşhur mektubunu, yazarın yakın dostu ve hayranı Andre Gide’in önsözü eşliğinde, Roza Hakmen’in çevirisiyle sunuyoruz.

De Profundis: Andre Gide’in Önsözüyle PDF İndir

De Profundis: Andre Gide’in Önsözüyle pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d