Edebiyat

Dakikalar İçinde Mitoloji: Dünyanın En Bilinen 200 Çarpıcı Fabl Destan ve Efsanesi PDF İndir

Dakikalar İçinde Mitoloji: Dünyanın En Bilinen 200 Çarpıcı Fabl Destan ve Efsanesi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Dakikalar İçinde Mitoloji: Dünyanın En Bilinen 200 Çarpıcı Fabl Destan ve Efsanesi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Dakikalar İçinde Mitoloji: Dünyanın En Bilinen 200 Çarpıcı Fabl Destan ve Efsanesi kitabı Neil Philip (Asıl Yazar), Efe Erdal (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 416 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Dakikalar İçinde Mitoloji: Dünyanın En Bilinen 200 Çarpıcı Fabl Destan ve Efsanesi kitabı Kronik Kitap aracılığıyla 24 Ocak 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Dakikalar İçinde Mitoloji: Dünyanın En Bilinen 200 Çarpıcı Fabl Destan ve Efsanesi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6258431119
  • ISBN-13 numarası: 978-6258431117

Dakikalar İçinde Mitoloji: Dünyanın En Bilinen 200 Çarpıcı Fabl Destan ve Efsanesi Kısa Özeti

İNSANIN TOPLUM VE EVRENLE İLİŞKİSİNİ ANLAMLANDIRMA SERÜVENİAntik Yunan’dan Keltlere, Amerika’dan Afrika’ya uzanan simgesel, insanüstü, mübarek bir yolculuk. Görseller eşliğinde dünyanın en oldukça malum 200 mitolojik hikayesi üstünden karşılaştırmalı bir okuma…Zamanın başlangıcından bu yana dünyanın her yerinde anlatılan, entelektüel ve spiritüel uzun bir arayışın hikayesidir mitler. Bize dünyanın, insanlığın ve hayvanların yaratılışını, tanrıları ve kahramanları, tabiat güçlerini ve doğaüstü yaratıkları anlatırlar.Dakikalar İçinde serisinden Mitoloji, okuru Prometheus’un insanı yaratmak için Zeus’a meydan okumasından Truva’nın yok edilmesine; Mısır’daki güneş tanrısı Ra’nın saltanatından tek gözlü, kuzgun kanatlı Odin’e; bütün canlı varlıkların annesi sayılan Anadolu’nun doğurganlık tanrıçası Kibele’den Altın Post ve Kutsal Kase için meydana getirilen kahramanca arayışlara uzanan zamansız bir serüvene çayır ediyor. Her efsanenin ikonik bir görüntüyle resmedildiği mitlere kökenleri, ortak temaları ve anlamları hakkındaki yorumlar eşlik ediyor.Sonsuz yaratılış ve yıkım, olmak ve dönüşmek, alınyazısı ve kurnazlık, kahramanlık ve zulüm, kösnü ve cenk temalarının günümüze taşındığı efsaneler üstünden hayal gücünün sınırlarını zorlayacak bir müracaat eseri…

Dakikalar İçinde Mitoloji: Dünyanın En Bilinen 200 Çarpıcı Fabl Destan ve Efsanesi PDF İndir

Dakikalar İçinde Mitoloji: Dünyanın En Bilinen 200 Çarpıcı Fabl Destan ve Efsanesi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Dakikalar İçinde Mitoloji: Dünyanın En Bilinen 200 Çarpıcı Fabl Destan ve Efsanesi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Dakikalar İçinde Mitoloji: Dünyanın En Bilinen 200 Çarpıcı Fabl Destan ve Efsanesi Epub indirmek için tıklayınız.

Dakikalar İçinde Mitoloji: Dünyanın En Bilinen 200 Çarpıcı Fabl Destan ve Efsanesi İnceleme Videosu

Dakikalar İçinde Mitoloji: Dünyanın En Bilinen 200 Çarpıcı Fabl Destan ve Efsanesi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d