Edebiyat

Charlie’nin Çikolata Fabrikası PDF İndir

Charlie’nin Çikolata Fabrikası PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Charlie’nin Çikolata Fabrikası kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Charlie’nin Çikolata Fabrikası kitabı Roald Dahl (Asıl Yazar), Celal Üster (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 208 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Charlie’nin Çikolata Fabrikası kitabı Can Çocuk Yayınları aracılığıyla 9 Kasım 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Charlie’nin Çikolata Fabrikası ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9755100989
  • ISBN-13 numarası: 978-9755100982

Charlie’nin Çikolata Fabrikası Kısa Özeti

Charlie’nin evlatları heyecanlandıran,büyükleri gülümseten öyküsüCharlie; annesi, babası, iki anneannesi ve iki dedesiyle,büyük bir kentin bitiminde, minik bir tahta barakada yaşamaktadır.Yoksuldurlar. Charlie çikolataya bayılır,fakat alacak parası yoktur. Biriktirilen parayla, yılda bir kez,minik bir çikolata girer evlerine. Bu büyük kentte,Charlie’lerin evinden bile görülen, devasa bir çikolata fabrikası vardır; dünyanın en meşhur çikolatalarını üretir. Günlerden bir gün, fabrikanın sahibi Bay Wonka, imparatorluğunu devredeceği bir varis kura çekmek için müsabaka düzenlediğini açıklar; Charlie de adaylardan biridir…

Charlie’nin Çikolata Fabrikası PDF İndir

Charlie’nin Çikolata Fabrikası pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Charlie’nin Çikolata Fabrikası PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Charlie’nin Çikolata Fabrikası Epub indirmek için tıklayınız.

Charlie’nin Çikolata Fabrikası İnceleme Videosu

Charlie’nin Çikolata Fabrikası pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d